0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Показати
Ввімкнути Фільтр
Фільтр по ціні
Товари по акції
Томограф I-MAX Touch 3D
1 704 675.00 Грн
Детальніше
ERP-система для аптек (аптечна МІС)
0.00 Грн
Детальніше
HF OWANDY-RX 2 бездротовий настінний дентальний рентгенівський інтраоральний апарат
78 837.50 Грн
Детальніше
HF OWANDY-RX 2 бездротовий пересувний на стійці дентальний рентгенівський інтраоральний апарат
87 762.50 Грн
Детальніше
HF OWANDY-RX 2 дротовий настінний дентальний рентгенівський інтраоральний апарат
74 375.00 Грн
Детальніше
HF OWANDY-RX 2 дротовий пересувний на стійці дентальний рентгенівський інтраоральний апарат
84 787.50 Грн
Детальніше
Інтраоральна бездротова камера OwandyCam
29 452.50 Грн
Детальніше
Візіограф ONE
77 350.00 Грн
Детальніше
Візіограф OPTEO №1
86 275.00 Грн
Детальніше
Цифровий панорамний дентальний рентгенівський апарат I-MAX New generation
472 578.75 Грн
Детальніше
Freecorder BlueFox точна система безконтактної діагностики
774 400.00 Грн
Детальніше
Зубная Фея 4D: ImPerio
12 804.00 Грн
Детальніше
Ліхтар сигнальний
474.30 Грн
Детальніше
МІС Здоров’я нації
0.00 Грн
Детальніше

ІТ та радіологія

ІТ і радіологія: в ногу з прогресом

Стоматологія переживає захоплююче технологічне зростання. Ще 50 років тому ніхто не замислювався над поняттями телемедицина, цифрова стоматологія.

Телемедицина

Телемедицина грає важливу роль в правильній діагностиці захворювань пацієнта. Вона дозволяє дистанційно надавати медичні послуги, такі як оцінка стану здоров'я або консультації, через телекомунікаційну інфраструктуру. За допомогою телемедицини медичні працівники оцінюють стан, діагностують і лікують пацієнтів, використовуючи звичайні технології, такі як відеоконференції і смартфони, без необхідності особистого візиту. З кожним роком цей сегмент медицини безперервно зростає, розвивається.

За цифровою стоматологією майбутнє

Без цифрових технологій складно уявити сучасну стоматологічну клініку. За допомогою передових технологій лікарі з високою точністю проводять діагностику захворювання і лікування.

Наша компанія представляє апарати цифрової стоматології від провідних світових виробників:

·         Дентальний цифровий 3D панорамний томограф I-MAX - першокласний панорамний рентгенівський прилад французького виробництва. Знімок проводиться в режимі 3D і 2D. Програмне забезпечення для імплантології одне з кращих в світі - SimplantPro.

·         Інтраоральний сканер Densys3D - швидке і якісне сканування в реальному часі. Легкий портативний сканер з можливістю підключення до ноутбука через USB-кабель.

·         Для високоточних результатів безконтактної діагностики відмінно підходить апарат Freecorder BlueFox від надійного німецького виробника «DDI - Group». Висока точність запису відбувається в 3-х вимірах.

Стоматологічні рентгенівські апарати гарантують чіткий і збалансований вплив, забезпечують невелику кількість радіаційного впливу. Цифрові панорамні дентальні рентгени нового покоління створюють чітку і збалансовану експозицію при мінімальній кількості радіаційного впливу.

Високоякісним апаратом є HF OWANDY-RX 2, який забезпечений значним LCD екраном, існує можливість використання бездротового таймера. Особливістю HF OWANDY-RX 2 являється оптимально точно скоординована фокальна пляма, розміром в 0,4 мм, для отримання якісних знімків при мінімальному ризику для пацієнтів.

Всі апарати даної лінійки використовують високочастотний постійний струм, внаслідок цього створюється надійна побудова параметрів зображення.

Візіограф ONE, розроблений за допомогою CMOS технології, надає відмінні результати дослідження. Ергономічна та безпечна форма спеціально розроблена для легкого застосування в стоматологічній практиці. Даний апарат можна легко дезінфікувати, так як він водонепроникний.

Візіограф OPTEO №1 - вдосконалений візіограф ONE, з новими поліпшеними характеристиками. Використовується передова автоматична система активації, яка забезпечує в короткостроковий період якісні і високоточні знімки на екрані.

Негатоскопи

Ще одним важливим елементом надійного стоматологічного кабінету є негатоскоп. Це прилад для перегляду рентгенівських знімків в сухому і мокрому стані:

·         Негатоскоп SR-022 - сучасний апарат ергономічного розміру, з високою яскравістю екрану. Завдяки цьому на знімках можна побачити всі найдрібніші деталі і нюанси.

·         Негатоскоп SR-024 - все той же якісний апарат від Saeshin (Корея), тільки з більшою робочою поверхнею 20 см / 13 см.

·         Негатоскоп медичний НМ-1LED дозволяє просвічувати знімки з великою оптичною щільністю.

Наша апаратура відрізняється високою якістю, легко монтується. Щодо поставок продукції - ми працюємо не тільки в Полтаві, а й в інших українських містах. Залишивши заявку на нашому сайті, ви можете бути впевненими в наданих нами гарантіях і якісному обслуговуванні.

Наверх