0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати

Кушетки

Медична кушетка: лікування з комфортом

Медична кушетка – невід’ємний і один з найрозповсюдженіших предметів вмеблювання медичного закладу, адже використовують їх і як банкетку на якій пацієнт очікує свою черги; є спеціалізовані – для проведення оглядів, діагностики, а також процедур та маніпуляцій. Будучи важливим елементом кабінету кожного лікаря, кушетка має бути міцною, надійною, функціональною, адже головне її завдання – забезпечення зручності, комфорту під час відвідування хворими лікувального закладу. Серед вимог, які ставляться до кушеток – ергономічність, екологічність, стійкість до забруднення й зношування.

Кушетки медичні виробництва «Віола Медтехніка» відповідають цим вимогам, їх асортимент представлений як простими виробами – звичайна оглядова, так і більш складними спеціалізованими, як масажна, гінекологічна чи проктологічна.

Продумана посилена конструкція виробів, якісні сучасні матеріали, використані при їх виготовленні, конкурентоспроможні ціни – все орієнтовано на задоволення вимог найвибагливішого замовника. З тим, щоб Ваш лікувальний заклад забезпечував якомога комфортніші умови перебування для пацієнтів. Адже здоров’я – це ще й спокій та зручність.

Вибрати й купити наші вироби в інтернет-магазині, можна, переглянувши каталог фірми-виробника.

Вгору