0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Ввімкнути Фільтр
Фільтр по ціні
Від До
Товари по акції

Кушетки масажні

Цілющий масаж – на якісній кушетці від «Віола Медтехніка»

У світі існує безліч сучасних і давніх, традиційних і нетрадиційних практик масажу, і безперечно усіх їх об’єднує необхідність застосування спеціального ложа – масажного столу чи кушетки. Саме зручне для масажиста, комфортне для пацієнта ложе сприяє досягненню оптимального результату, який забезпечує цілющий для організму вплив цих процедур.

Асортимент масажних кушеток компанії «Віола Медтехніка» переставлений низкою різноманітних виробів, що задовольнять вимоги, як масажиста-початківця, так і досвідченого фахівця.

В нашому інтернет- магазині можна вибрати й купити масажні кушетки на будь-який смак: від недорогих і до складних виробів, що передбачають регульований кут нахилу та висоту розміщення пацієнта, спеціальний виріз для обличчя тощо.

Ретельно продумана конструкція, застосування сучасних якісних матеріалів і новітніх технологій не залишать байдужим жодного замовника, оскільки дають змогу забезпечити надійним, зручним, функціональним масажним вмеблюванням, як профільний кабінет медичного закладу, так і використати його для проведення масажу в домашніх умовах.

Вгору