0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати

Стійки медичні

Медичні стійки - компактність і мобільність в повсякденній роботі

Медичні стійки для обладнання виробництва «Віола медтехніка» є вертикальними збірно-зварними конструкціями з полицями, що знаходяться на різних рівнях. Вони необхідні для розміщення та транспортування апаратури в діагностичних, операційних та інших медичних відділеннях.

Стійка медична для обладнання виконана з міцного металевого каркасу з захисним покриттям. Полірозмірно-порошкове фарбування стійке до впливу агресивних середовищ і надає виробу естетичний вигляд. Конструктивні рішення, реалізовані у виробництві стійок і підставок, попереджають зісковзування розміщених на поверхнях предметів.

Як вибрати стійку медичну для апаратури

В інтернет-магазині продукція представлена ​​широким асортиментом. Є стійка медична приладова, лапароскопічна, ендоскопічна, для кардіографа, для шприц-дозаторів, у вигляді стелажа. Крім цільового призначення, конкретну модель вибирають за:

  1. формою;
  2. розмірами;
  3. вагою;
  4. комплектацією;
  5. конструкцією.

Медичну стійку купити можна як стаціонарну, так і пересувну. Моделі з колесами оснащені блокуванням, що перешкоджає довільному руху конструкції.

Переваги стійок

Серед головних плюсів цих меблів - компактність і раціональність розміщення пристроїв, інструментів, препаратів, витратних матеріалів. За рахунок вертикальної конфігурації економиться вільний простір в приміщенні і підручні засоби знаходяться в кроковій доступності. А мобільні різновиди дозволяють оперативно перевезти все необхідне до місця обстеження або операції.

Вироби бренду Viola успішно конкурують за рахунок своєї якості, практичності, екологічності та функціональності. Вони доступні в ціні й завжди в наявності на складі.

Вгору