0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Ввімкнути Фільтр
Фільтр по ціні
Від До
Товари по акції

Стійки для приладів

Стійки для приладів: переваги та сфера використання

Стійка для приладів - це вертикальна конструкція з розміщеними на ній полицями. Такий різновид медичних меблів характеризується компактністю, мобільністю, практичністю і функціональністю. У приміщенні цей елемент обстановки займає мінімум місця, але дозволяє зручно розмістити всі необхідні пристрої, прилади, матеріали, інструменти для проведення діагностики та лікування. Стійка медична для обладнання рекомендована для встановлення в реанімації, післяопераційному відділенні, інтенсивній терапії.

Чому варто купити стійки власного виробництва «Віола медтехніка»

  1. Розраховані на розміщення будь-якої апаратури невеликих габаритів.
  2. Суцільна конструкція з металопрофілю з привареними рамками для полиць - надійна, стійка і довговічна.
  3. Полиці виконані з нержавіючої сталі. Вони знімаються для зручності використання і стерилізації.
  4. Бортики захищають прилади від падіння.
  5. Метал, покритий полімерною фарбою, екологічно безпечний і має високу хімічну стійкість для санітарної обробки будь-яким дезинфікуючим засобом.
  6. Стійки доповнюються блоками для підключення електроприладів.
  7. Конструкція легко переміщується і скеровується за рахунок наявності коліщаток, в яких передбачена гальмівна система. Це забезпечує зручність і мобільність в процесі експлуатації.

Продукція цього напряму завжди в наявності на складі компанії і представлена ​​в інтернет-магазині viola.net.ua різними моделями. Вони відрізняються кількістю полиць, допустимим навантаженням, довжиною, шириною, висотою, наявністю висувних елементів. Але всю лінійку об'єднує якість європейського рівня і демократичні ціни.

Вгору