0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Ввімкнути Фільтр
Фільтр по ціні
Від До
Товари по акції

Стійки ендоскопічні

Ендоскопічна стійка - обов'язковий елемент облаштування кабінетів діагностики та операційних

Апаратна стійка ендоскопічна - це спеціальний стелаж на колесах, який призначений для безпечного, зручного і компактного зберігання, експлуатації, транспортування обладнання та інструментів для ендоскопічних і електрохірургічних маніпуляцій. Головна перевага такої медичної системи полягає в оптимізації роботи медиків, економії площі приміщення, багатофункціональності та мобільності. Подібні меблі можна вільно переміщувати по приміщенню, поверху, перевозити в ліфті по всій медустанові. Шасі дуже стійке, а пристрої надійно фіксуються на полицях. Купити ендоскопічну стійку можна як для невеликої клініки, так і для повноцінного діагностичного центру.

Особливості ендоскопічної хірургічної стійки :

  1. Міцна, надійна, довговічна металоконструкція покрита полімерною фарбою, яка стійка до негативного впливу хімічних речовин і агресивних середовищ. Таке покриття відповідає ГОСТу - воно екологічно безпечне, гігієнічне і розраховане на часту дезінфекцію. 
  2. Для переміщення апаратної стійки для ендоскопічного обладнання передбачені 4 самоорієнтовані колеса, 2 з яких мають гальмівну систему для фіксації положення стелажа. 
  3. На полицях є обмежувальні бортики, щоб захистити пристрої та інструменти від зісковзування і падіння. 
  4. Ендоскопічна ЛОР стійка обладнана спеціальним блоком для забезпечення електроживлення (розетки, мережевий фільтр, шнур). 
  5. Ціна ендоскопічної стійки залежить від комплектації: кількості полиць, наявності висувних ящиків, ручки для транспортування, висувного штатива з тримачем для інструменту і полиці для клавіатури. Моделі, представлені на сайті, також відрізняються довжиною, шириною, висотою і допустимим навантаженням. 

Інструкція з підключення ендоскопічної стійки містить доступну і повну інформацію для користувачів. Інтернет-магазин «Віола Медтехніка» пропонує річну гарантію на продукція цього розділу та післягарантійний ремонт.

Вгору