0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Ввімкнути Фільтр
Фільтр по ціні
Від До
Товари по акції

Стійки лапароскопічні

Лапароскопічні стійки - незамінна частина оснащення медичних установ

Лапароскопічна стійка - це мобільний, багатоярусний візок для компактного і зручного розміщення діагностичної апаратури, приладів та інструментів. Розбірна конструкція складається з труб і полиць. Виготовлення основи з металевого профілю гарантує довговічність і надійність експлуатації, простоту очищення і стерилізації. Полиці виконані з високоякісного пластику і мають металеву підніжку. А бортики попереджають падіння приладів з поверхні. Наявність коліщат дозволяє переміщати лапароскопічну стійку і фіксувати за допомогою гальмівної системи.

У меблів передбачена система електроживлення з мережевим фільтром і шнуром. Наявність декількох розеток вирішує проблему підключення декількох приладів одночасно для комфортної роботи медперсоналу.

Переваги:

  1. Швидкий і легкий доступ до всього потрібного.
  2. Конструкція розбирається для транспортування.
  3. Поверхні стійкі до дезінфекції.
  4. Вертикальне виконання візки економить вільний простір в приміщенні.

Купити лапароскопічну стійку в інтернет-магазині viola.net.ua можна в різному дизайні і комплектації (наприклад, з висувними ящиками). Від цього залежить і ціна. Але завдяки власному виробництву компанія «Віола Медтехніка» пропонує продукцію демократичної вартості і високої якості, яка завжди в наявності на складі.

Лапароскопічна стійка, ціна якої одна з найдоступніших на українському ринку, просто незамінна при оснащенні сучасного кабінету діагностики або операційної. Вона займає мінімум місця, систематизує техніку та інструменти, прискорює і полегшує доступ до апаратури і підручних засобів. 


Вгору