0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Ввімкнути Фільтр
Фільтр по ціні
Від До
Товари по акції

Стійки-стелажі

Медичні стійки-стелажі - краще рішення для економії вільного простору

В сучасних медичних установах вкрай актуальна оптимізація продуктивності персоналу і грамотне використання робочої площі. Цьому сприяють системи зберігання відповідної конструкції і специфікації. Найбільш практичні і зручні з них - вертикальні стійки для стелажів. Їх цільове призначення розраховане на розташування і зберігання медикаментів, нестерильних інструментів, перев'язувального матеріалу, спецодягу, обладнання та інших предметів.

Підлогова стелаж-стійка власного виробництва компанії «Віола медтехніка» має просту, міцну і надійну конструкцію. Вона виготовлена ​​з профільних труб і гнутого листового металу. Щоб не допустити пошкодження підлогового покриття, ніжки герметизовані за допомогою пластикових заглушок. Мобільна система пофарбована методом порошкового нанесення, що робить її поверхню не тільки естетичною, а й високоякісною, зносостійкою, довговічною.

Чому варто купити стійки-стелажі металеві збірні в інтернет-магазині «Віола медтехніка»

  • Це гідна альтернатива повноцінному медичному обладнанню - не займає багато місця в приміщенні, а за рахунок вертикальної конфігурації розміщує достатню кількість предметів на невеликій площі.
  • Система стійка до серйозних навантажень.
  • Міцність і стійкість до деформації досягається за рахунок бездоганної якості матеріалів та продуманої конструкції.
  • Порошково-полімерне фарбування захищає метал від виникнення корозії в приміщеннях з різкими перепадами температур і підвищеною вологістю. Навіть при інтенсивному і тривалому використанні покриття зберігає презентабельний вигляд.
  • Виріб є багатофункціональним, тому купити стелаж зі стійкою можна для розміщення і зберігання будь-яких предметів невеликих габаритів.
  • Металева збірна стійка проста в експлуатації і не вимоглива до умов. За поверхнями просто доглядати, їх легко очищати і стерилізувати.
  • Усі матеріали, використані у виробництві стійок, екологічно безпечні, тому ідеально підходять для медичних установ.
  • Ціна стійки-стелажа бренду Viola - одна з найнижчих і доступних як серед вітчизняних, так й імпортних аналогів.

На сайті можна купити стійки для стелажів з різними технічними характеристиками. Моделі відрізняються висотою, шириною, глибиною, відстанню між полицями і допустимим навантаженням на них.

Оптимальне рішення за розумні гроші - це полиця-стійка вертикальна. Стелаж металевий незамінний у повсякденній роботі медичних установ. 


Вгору