0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)-404-43-40 Людмила Владимировна
Показати
Ввімкнути Фільтр
Фільтр по ціні
Від До
Товари по акції

Опромінювачі-рециркулятори закритого типу

Особливу увагу заслуговують закриті опромінювачі - рециркулятори, у яких бактерицидний потік від ламп, розташованих в невеликому замкнутому просторі корпусу випромінювача, не має виходу назовні. В цьому випадку знезараження повітря здійснюється в процесі його прокачування через вентиляційні отвори, наявні на корпусі, за допомогою вентилятора. Такі опромінювачі застосовують для знезараження повітря в присутності людей в постійному режимі.
"Віола Медтехніка" бактерицидні опромінювачі закритого типу з однією лампою не виготовляє, так як вони мають низьку бактерицидну ефективність.
У 2011 році наші рециркулятори були відправлені на Кафедру дезинфектології і профілактики внутрішньолікарняних інфекцій в Харківську медичну академію післядипломної освіти. Завданням випробувань було оцінити ефективність знезараження повітря в приміщеннях з різним функціональним призначенням і навантаженням в присутності людей і в їх відсутності. В результаті отримали такі висновки Зав.кафедрою дезинфектології і профілактики д. мед. наук, професором Морозовою Н.С.
1. Випробувані опромінювачі-рециркулятори в приміщеннях І-ІІІ категорії у відсутності людей забезпечують бактерицидну ефективність 95,0% - 99,9%. У процесі роботи в присутності людей в приміщеннях І-ІІІ категорії дані опромінювачі-рециркулятори запобігали нарощуванню мікробного обсіменіння повітря.
2. Тривалість опромінення в присутності людей в період функціонування приміщення визначається характером і ступенем функціонального навантаження приміщення (кількість людей в приміщення, маніпуляції та ін.)
3. У випадках присутності в приміщенні людей більше нормованої кількості для запобігання підвищенню мікробного обсіменіння повітря з метою відповідності нормам для приміщень даних категорій, необхідний додатковий рециркулятор.
4. У приміщеннях III-v категорії опромінювачі-рециркулятори доцільно використовувати для запобігання підвищенню мікробного обсіменіння повітря (особливо у випадках високого ступеня ризику розповсюдження захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом).

Вгору