0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Отоларингологічний комплекс ОЛК-1 Отоларингологічний комплекс ОЛК-1
Отоларингологічний комплекс ОЛК-1 Отоларингологічний комплекс ОЛК-1
Отоларингологічний комплекс ОЛК-1
( В наявності)
Ціна: 233 730.00 грн.
Бренд: Viola
Менеджер напрямку: (050)560-42-05 Дмитро Анатолієвич

Модель: ОЛК-1

Виробництво власного українського отоларингологічного комплекса - це черговий соціальний і матеріальний ризик, що бере на себе компанія «Віола Медтехніка». Фахівці нашої компанії вивчили всі існуючі закордонні аналоги і, вже маючи виготовлене у 2017 році отоларингологічне крісло, яке отримало визнання у лікарів, з початку 2019 року запустили в серійне виробництво отоларингологічний комплекс, який пройшов весь процес випробувань дослідних зразків і отримав реєстраційні документи МОЗ України.

Концепція створення даного комплекса кардинально відрізняється від традиційних своїми габаритами, дизайном, багатофункціональністю, практичністю, надійністю і, звичайно ж, сервісом. Тому що ми завжди поруч з Вами. 

Установка являє собою каркас, зроблений з металевого профілю, в який вмонтовано металеві ящики, призначені для розміщення інструментів, спеціального обладнання або пристосувань.

Верхній ящик з лотком для інструменту з підігрівом, ультрафіолетовою лампою (автоматично відключається при висуванні ящика).

Стільниця з підігрівом виготовлена з кольорового загартованого скла завтовшки 10мм з фігурною кромкою. На стільниці розташовані ємності для інструментів, встановлено негатоскоп, монітор, лампу місцевого освітлення, відеокамеру. Використання вбудованих систем підігріву інструментів, компресора, вакуумної аспірації, повітряного пістолета та розпилювача медикаментів роблять процедури максимально комфортними, ефективними та безпечними для пацієнта.

Автоматизація більшості процесів дає можливість істотно оптимізувати витрати часу лікаря. Даний комплекс повністю автономний - не потрібне підключення до системи водопостачання та каналізації. Компресорне та насосне обладнання має функцію автоматичного відключення, плавно регулюється і контролюється за допомогою показань аналогових приладів.

Використання ЛОР-відео системи з комп'ютером дозволяє отримати на моніторі кольорове якісне зображення з високою роздільною здатністю для проведення точної та достовірної діагностики ЛОР-захворювань. Дане обладнання дає можливість лікарю та пацієнту бачити зображення області захворювання до та після лікування, детально (за рахунок електронного збільшення) роздивитись зміни форми та кольору тканин, функціональні та структурні зміни.

Тримач інструментів поворотний, має трифункційний пістолет, аспіратор з насадкою, два розпилювача лікарняних засобів та додаткове резервне гніздо

1 Корпус

2 УФ Стерилізатор 

3 Ящик для інструментів 

4 Ящик для сміття 

5 Лоток 

6 Емність для накінечників ларингоскопів, синоскопів і.т.д., яка підігрівається. 

7 Емність, що підігрівається, з нержавіючої сталі, з кришкою 

8 Манометри (ВакуумАиск) 

9 Терморегулятори (Загальний/Вода) 

10 Полиця для клавіатури 

11 Регулятор тиску 

12 Відсік блока компресорної установки 

13 Ящик бутилів для води та ємності резервуара для аспірату

14 Відсік для опцій

15 Подача теплого повітря (Фен)

16 Тримач інструментів

17 ЛОР Пістолет - 2 шт.

18 Пістолет Вода/Повітря

19 Негатоскоп

20 Монітор

21 Відеокамера

22 Вмонтований освітлювач

23 Гнучкий світловод

24 Світильник

25 Стілець лікаря

26 Крісло отоларингологічне КрО-1

Переглянуті товари

Отоларингологічний комплекс ОЛК-1
233 730.00 Грн
Детальніше

Наверх