0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Лампа операційна рефлекторна PAX-KS 12 підвісна
Лампа операційна рефлекторна PAX-KS 12 підвісна
Лампа операційна рефлекторна PAX-KS 12 підвісна
( У наявності)
Ціна: 43 000.00 грн.
Бренд: PAX

Модель: PAX-KS 12

 Операційні лампи РАХ-KS - універсальні джерела світла для освітлення робочого поля в смотрових, операційних, перевязочних кабінетах.

 Підвісна система та поворотний механізм розроблені таким чином, що положення лампи може регулюватися в будь-якому напрямку для створення необхідного рівня освітленості. 


Гарна освітленість і необхідна передача кольору (4000±500°К) відповідають вимогам при будь-яких хірургічних втручаннях.  Безтіньовий ефект досягається за рахунок використання 12-ти рефлекторів в одному куполі .
Простий і зручний механізм фокусування дозволяє сфокусувати світло від усіх рефлекторів в одну точку. Ручки для фокусування знімні та можуть піддаватися багаторазовому автоклавуванню. 


Характеристика


 Центральна освітленість, Люкс 120 000

 Колірна температура (K) 4000 ± 500

 Розмір поля світла, що фокусується (мм) 100-200

 Діаметр корпусу лампи (мм) 900

 Напруга живлення (В) 220

 Потужність лампи (Вт) 300


Важливість операційного світла


Точність дій медичного персоналу багато в чому залежить від якості освітлення. Саме за допомогою спеціальних ламп високої яскравості вдасться відмінно розглянути необхідні ділянки операційного поля, органи і, в результаті, провести хірургічне втручання.

Віола Медтехніка більш ніж 10 років виступає дистриб’ютором компанії РАХ та продовжує співпрацювати з виробником, який добре зарекомендував себе на ринку України.


Переглянуті товари

Лампа операційна рефлекторна PAX-KS 12 підвісна
43 000.00 Грн
Детальніше

Наверх