0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: +380504258193 Юлія
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
25

Фіксуючі ортопедичні засоби реабілітації

Медичні ортопедичні засоби реабілітації - це пристосування для профілактики і лікування різних порушень кістково-м'язового апарату. До розряду ортопедичних засобів реабілітації відноситься більше 50 найменувань товарів, які поділяються на групи і підгрупи в залежності від призначення і функціональних особливостей. Наша продукція представлена бандажами (коректорами), шинами, комірами.


Ортопедичні пов'язки і корсети (коректори) це медичні еластичні пояси зі стяжками і застібками, додатковими подушками і вставками, які використовуються для корекції ділянки тіла після операції, підтримки органів черевної порожнини і малого таза при їх опущенні, для фіксації черевної порожнини після операцій і попередження розтягування черевної стінки під час вагітності, а також для інших цілей.


Коміри і шини являють собою фіксатори шийного відділу хребта та інших частин тіла, які використовуються при постопераційній реабілітації і відновленні. На сайті дані вироби представлені в різних моделях залежно від ступеня жорсткості і місця застосування.

Вгору