0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: +380504258193 Юлія
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
26
11

Дезінфекція

Дезінфікуючі засоби (деззасоби) – це хімічні речовини, що спрямовані на знищення збудників інфекційних хвороб (мікроорганізмів, вірусів, грибів та ін.) на об'єктах зовнішнього середовища або зниження їх чисельності.


Сучасні дезінфікуючі засоби є комбінованими препаратами для суміщеного методу дезінфекції та передстерилізаційного очищення поверхонь і інструментарію, а також виробів медичного призначення. Хімічні формули препаратів включають в себе інгібітори корозії, ензимні комплекси, і добавки, які покращують і прискорюють процеси дезінфекції зі зручними концентраціями і експозиціями. 


Антисептики – це хімічні речовини, що спрямовані на знищення збудників інфекційних хвороб (мікроорганізмів, вірусів, та ін.) на шкірі чи тканинах людини. Так вони знижують імовірність зараження та розвитку інфекційних хвороб.


У випадку такого збудника, як коронавірус, що, як і всі інші віруси, потребує для свого росту й розмноження «живого організму», за допомогою антисептиків можна зруйнувати вірус, що знаходиться зовні– тим самим розірвати ймовірні шляхи поширення вірусної інфекції.


Доволі тривале перебування коронавірусів на різних поверхнях, їхня стійкість та можливість заражувати людей через забруднені вірусом (контаміновані) руки вимагає використання дезінфікуючих засобів для миття поверхонь та антисептиків для обробки рук.


Подбати про свою безпеку ви можете за допомогою асортименту продукції власного виробництва компанії Віола медтехніка, придбавши товар на сайті чи зателефонувати за номером вказаним в даному розділі.


Вгору