0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Засіб дезінфікуючий (антисептичний) "Нью Септ" з розпилювачем, 100 мл

В наявності

Ціна:
28.00 грн.
Бренд: Viola
Модель: Нью Септ
Менеджер напрямку: (050)305-73-60 Марина Сергіївна

Сучасний дезінфікуючий засіб «Нью Септ» є готовим спиртовим розчином для зовнішнього застосування. Засіб добре розчиняється у воді у будь яких співвідношеннях.
  Засіб «Нью Септ» призначений для антисептичної обробки рук та має яскраві антиперспірантні властивості. У разі необхідності засіб полегшує надягання рукавичок та зменшує кількість виділень під ними під час виконання різноманітних процедур, що є беззаперечною перевагою у використанні засобу працівниками побутових закладів, медичних установ та працвників закладів торгівлі.

Володіє ранозагоювальною та протизапальною дією, не ускладнює загоєння ран (розрізів, проколів).  
Дезінфікуючий засіб «Нью Септ» також застосовується для дезінфекції поверхонь, не чутливих до спиртів, при цьому добре змочує поверхні, швидко висихає на них, при цьому не залишаючи нальоту.
Новітній засіб володіє протимікробною дією, що пролонгована у часі - не менше 3 годин, може подовжуватись до 5 годин.

Призначення засобу:
- для антисептичної обробки шкіри;
- для антисептичної обробки дрібних ушкоджень шкіри;
- для гігієнічної антисептики рук персоналу побутових закладів та хірургічної антисептики рук медичного персоналу;
- для просочування серветок одноразового використання, що застосовуються для очищення і антисептичної обробки шкіри рук та тіла, дезінфекції невеликих поверхонь, косметологічних і перукарських інструментів тощо.

Використання засобу: для знезараження рук у вогнищах інфекційних хвороб «Нью Септ» наносять на суху шкіру і втирають протягом 30 сек., при роботі у вогнищах туберкульозу час експозиції для знезараження рук – 60 сек.

Вага: 0.00mm

Вгору

Онлайн курсы IT