0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Нью Септ гель, 1 л

В наявності

Ціна:
210.00 грн.
Бренд: Viola
Модель: Нью Септ
Менеджер напрямку: (050)305-73-60 Марина Сергіївна

Сучасний дезінфікуючий засіб «Нью Септ Гель», виробництва компанії з багаторічним стажем та відмінною репутацією «Віола Медтехніка» є готовим спиртовим гелеподібним засобом для зовнішнього застосування. Засіб добре розчиняється у воді у будь яких співвідношеннях.

Засіб «Нью Септ Гель» призначений для антисептичної обробки рук та має яскраві антиперспірантні властивості. Спеціальна гелева «тануча» консистенція засобу дозволяє використовувати його більш обережно та економічно. У разі необхідності засіб полегшує надягання рукавичок та зменшує кількість виділень під ними під час виконання різноманітних процедур, що є беззаперечною перевагою у використанні засобу працівниками побутових закладів, медичних установ та працівників закладів торгівлі.
Антисептичний засіб «Нью Септ Гель» також володіє ранозагоювальною та протизапальною дією, не ускладнює загоєння ран (розрізів, проколів).

Дезінфікуючий засіб «Нью Септ Гель» також застосовується для дезінфекції поверхонь, не чутливих до спиртів, швидко висихає на них, при цьому не залишаючи нальоту.
Новітній засіб володіє протимікробною дією, що пролонгована у часі - не менше 3 годин, може подовжуватись до 5 годин.

Призначення засобу:

- для антисептичної обробки шкіри;
- для антисептичної обробки дрібних ушкоджень шкіри;
- для гігієнічної антисептики рук персоналу побутових закладів та хірургічної антисептики рук медичного персоналу.

Використання засобу: для знезараження рук у вогнищах інфекційних хвороб «Нью Септ Гель» наносять на суху шкіру і втирають протягом 30 сек., при роботі у вогнищах туберкульозу час експозиції для знезараження рук – 60 сек.


Переглянуті товари

Вгору

Онлайн курсы IT