0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Нью Септ експрес, 250 мл

В наявності

Ціна:
62.00 грн.
Бренд: Viola
Модель: Нью Септ

Сучасний дезінфікуючий засіб «Нью Септ експрес» «Віола Медтехніка» є готовим спиртовим розчином для зовнішнього застосування. Засіб складається з діючих речовин спирту ізопропілового - 64% і алкілдиметилбензиламоній хлориду - 0,1%. Має в складі унікальну мийно-очищуючу функціональну складову - ундецил амідопропиламонійметосульфат (Тетраніл У) – 0,05%. Вказаний збалансований склад засобу дозволяє проводити як осередкову, так і профілактичну дезінфекцію.
 

Засіб «Нью Септ експрес» призначений для швидкої дезінфекції та антисептики. Також володіє ранозагоювальною та протизапальною дією, не ускладнює загоєння ран (розрізів, проколів). Дезінфікуючий засіб «Нью Септ експрес» також застосовується для дезінфекції поверхонь, не чутливих до спиртів, при цьому добре змочує поверхні, швидко висихає на них, при цьому не залишаючи нальоту.

Новітній засіб володіє протимікробною дією, що пролонгована у часі - не менше 3 годин, може подовжуватись до 5 годин.

Призначення засобу:
- для антисептичної обробки шкіри;
- для антисептичної обробки дрібних ушкоджень шкіри;
- для гігієнічної антисептики рук персоналу побутових закладів та хірургічної антисептики рук медичного персоналу;
- для просочування серветок одноразового використання, що застосовуються для очищення і антисептичної обробки шкіри рук та тіла, дезінфекції невеликих поверхонь, косметологічних і перукарських інструментів тощо.

Використання засобу: для знезараження рук у вогнищах інфекційних хвороб «Нью Септ експрес» наносять на суху шкіру і втирають протягом 30 сек., при роботі у вогнищах туберкульозу час експозиції для знезараження рук – 60 сек.


Переглянуті товари

Вгору