0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Лампа для фотополімеризації Philips 13165
Лампа для фотополімеризації Philips 13165

Лампа для фотополімеризації Philips 13165

В наявності

Ціна:
676.37 грн.
Бренд: Philips
Модель: Philips 13165

Компанія «Віола Медтехніка» протягом 25 років приділяє увагу вивченню джерел світла, використовуваних в медичній галузі, і їх реалізації. Завдяки прямим контрактам і поставки ламп від відомих виробників Philips, Osram, LightTech і інших компаній, наше підприємство завжди широкий асортимент ламп спеціального призначення для комплектації 30 видів бактерицидних опромінювачів і 10 видів шаф для підтримки стерильності, апаратів для лікування псоріазу та гіпербілірубінемії новонароджених.


У стоматологічних світильниках для загального освітлення використовують лампи, які мають спектр наближений до сонячного, це дозволяє лікарю правильно оцінювати стан слизової оболонки і підбирати колір зубів під час реставраці


Лампа спеціальна (для стоматології) - Philips 13165 35W GZ4 14V D35


Стоматологічний матеріал, що вимагає затвердіння лампою для полімеризації, як наприклад, фотополімерна пломба, піддається світіння галогенних ламп. Особливу дихроическим покриття поверхні рефлектора лампи для фотополімеризації, крізь яке проходить інфрачервоне випромінювання, робить можливим відображення 66% теплової енергії.


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ


БрендPhilips
КраїнаНидерланды
Напруга, V14
Потужність, W35
ЦокольGZ4
Час праці, годин2500
Світлова температура, K3400
КолірХолодний білий
Передача кольору, CRI100
Рабоче положення
S105

Переглянуті товари

Вгору