0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Лампа розжарювання А 12-50+40
Лампа розжарювання А 12-50+40

Лампа розжарювання А 12-50+40

В наявності

Ціна:
71.00 грн.
Модель: А 12-50+40

Компанія «Віола Медтехніка» протягом 25 років приділяє увагу вивченню джерел світла, використовуваних в медичній галузі, і їх реалізації. Завдяки прямим контрактам і поставки ламп від відомих виробників Philips, Osram, LightTech і інших компаній, наше підприємство завжди широкий асортимент ламп спеціального призначення для комплектації 30 видів бактерицидних опромінювачів і 10 видів шаф для підтримки стерильності, апаратів для лікування псоріазу та гіпербілірубінемії новонароджених.


У стоматологічних світильниках для загального освітлення використовують лампи, які мають спектр наближений до сонячного, це дозволяє лікарю правильно оцінювати стан слизової оболонки і підбирати колір зубів під час реставрацій.


Лампа А12-50 + 40 використовується переважно в освітлювальних приладах. Одним з достоїнств автомобільної лампи А12-50 + 40 є підвищена міцність тіла розжарення від механічних пошкоджень. Крім того, середнє напрацювання однієї лампи до відмови становить близько 275 годин, і, беручи до уваги невисоку ціну, дана лампа є ідеальним вибором для покупця. Незважаючи на те, що дана лампа називається автомобільної, її також широко застосовують в різній медичній техніці.

Переглянуті товари

Вгору