0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Лампи для лікування жовтяниці у новонароджених Philips TL 20W/52
Лампи для лікування жовтяниці у новонароджених Philips TL 20W/52

Лампи для лікування жовтяниці у новонароджених Philips TL 20W/52

В наявності

Ціна:
954.24 грн.
Бренд: Philips
Модель: Philips TL 20W/52

Компанія «Віола Медтехніка» протягом 25 років приділяє увагу вивченню джерел світла, використовуваних в медичній галузі, і їх реалізації. Завдяки прямим контрактам і поставки ламп від відомих виробників Philips, Osram, LightTech і інших компаній, наше підприємство завжди широкий асортимент ламп спеціального призначення для комплектації 30 видів бактерицидних опромінювачів і 10 видів шаф для підтримки стерильності, апаратів для лікування псоріазу та гіпербілірубінемії новонароджених.


Лампа Philips TL 20W / 52 G13 SLV / 25 є ультрафіолетової люмінесцентної терапевтичної трубчастої (лінійної) двуцокольной ртутної лампою низького тиску, що виробляє випромінювання, яке використовується в медичних терапевтичних та інших цілях. Основне своє застосування знаходить в терапії жовтяниці новонароджених.


  Фототерапія застосовується в якості консервативного способу лікування гіпербілірубінемій новонароджених з 1958 р Доведено, що є найкращим, найбільш природним і простим способом лікування. Фототерапія новонароджених - це можливість швидко і ефективно провести лікування жовтяниці новонародженого, не вдаючись до хворобливих ін'єкцій і прийому медикаментів. Метод фототерапії полягає в тому, що шкіру повністю роздягненого малюка практично постійно протягом декількох днів висвітлюють спеціальною установкою (в середньому 96 годин на курс). Під впливом світла білірубін перетворюється в нетоксичний речовина, яке через кілька годин уже виводиться з організму. Побічної дії від фототерапії практично не буває. Після такого лікування всі ознаки жовтяниці безслідно зникають.


  Обов'язкова умова при проведенні фототерапії - лампи повинні бути нового покоління. Тільки такі лампи дійсно знижують рівень білірубіну у немовлят. Ефективність (світлова емісія в зазначеному спектральному діапазоні) застарілих ламп (ЛГ 20) значно нижче сучасних (Philips TL20 / 52). Крім того, часто лампи, встановлені в стаціонарах, вже виробили свій ресурс. Зовні світіння такої лампи не змінюється, однак світловий потік значно знижується. Відповідно знижується терапевтичний ефект при її застосуванні.


  Для того, щоб провести лікування жовтяниці новонароджених будинку, Вам не потрібно знаходиться з дитиною в стаціонарі - ціна на лампу цілком доступні.


Технічні характеристики:

Потужність лампи (Вт) 19,3

Напруга лампи (В) 57

Струм в лампі (А) 0,37

Світловий потік лампи EM (Lm) 360

Строк корисного використання (ч) 2000

Термін служби при 50% відмов EM 9000

Cпад світлового потоку 2000 ч. [2003р.] (%) 20

Форма колби T38

Тип цоколя G13

Кількість в упаковці (шт) 25

Вага нетто (г) 156

Діаметр колби макс. [2003р.] (Мм) 40,5

Довжина без штирьків макс. [2003р.] (Мм) 589,8

Код Philips для замовлення 643025 40

Аналог (і) ЛГ 20

Вгору