0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Лампи ртутно-кварцеві ДРТ-125
Лампи ртутно-кварцеві ДРТ-125

Лампи ртутно-кварцеві ДРТ-125

Передзамовлення

Ціна:
192.44 грн.
Модель: ДРТ-125

Компанія «Віола Медтехніка» протягом 25 років приділяє увагу вивченню джерел світла, що використовуються в медичній галузі, та їх реалізації. Завдяки прямим контрактам та поставкам ламп від відомих виробників Philips, Osram, LightTech та інших компаній, наше підприємство завжди має широкий асортимент ламп спеціального призначення, для комплектації ЗО видів бактерицидних опромінювачів та 10 видів шаф для підтримки стерильності, апаратів для лікування псоріазу та гіпербілірубінемії немовлят.


Кварцеві лампи відповідно до назви виготовлено з кварцевого скла, яке забезпечує ультрафіолетове випромінювання широкого спектру дії. Короткохвильовий ультрафіолет UV-С знезаражує повітря, довгохвильовий UV-А, и UV-В надає лікувальну дію.



Лампи ртутно-кварцові ДРТ-125

Лампи ДРТ застосовуються як ефективні джерела ультрафіолетового випромінювання в медицині, сільському господарстві, у вимірювальній техніці для люмінесцентного аналізу, в технологічних процесах знезараження води, полімеризації і УФ-сушіння в промисловості.


• Лампи ДРТ 125 призначена для роботи в установках, що застосовуються в медицині, біології, сільському господарстві та техніці.

Лампи включаються в мережу змінного струму частотою 50 Гц напругою 220 і 380 В зі спеціальною пускорегулирующей апаратурою.


Тип лампи ДРТ                     125

Напруга, В                              220

Світло. потік, лм                    1850

Пор. тривалість горіння, ч 1000


Переглянуті товари

Вгору