0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Лампи ртутно-кварцові ДРТ -1000
Лампи ртутно-кварцові ДРТ -1000

Лампи ртутно-кварцові ДРТ -1000

В наявності

Ціна:
493.29 грн.
Модель: ДРТ -1000

Компанія «Віола Медтехніка» протягом 25 років приділяє увагу вивченню джерел світла, використовуваних в медичній галузі, і їх реалізації. Завдяки прямим контрактам і постачання ламп від відомих виробників Philips, Osram, LightTech і інших компаній, наше підприємство завжди широкий асортимент ламп спеціального призначення для комплектації ЗО видів бактерицидних опромінювачів і 10 видів шаф для підтримки стерильності, апаратів для лікування псоріазу та гіпербілірубінемії новонароджених.


Кварцові лампи відповідно до назви виготовлені з кварцового скла, яке забезпечує ультрафіолетове випромінювання широкого спектра дії. Короткохвильовий ультрафіолет UV-С знезаражує повітря, довгохвильовий UV-А, і UV-В надає лікувальну дію.


Лампи ртутно-кварцові ДРТ-1000

Лампи ДРТ застосовуються як ефективні джерела ультрафіолетового випромінювання в медицині, сільському господарстві, у вимірювальній техніці для люмінесцентного аналізу, в технологічних процесах знезараження води, полімеризації і УФ-сушіння в промисловості.


Дугова розрядна ртутна лампа ДРТ 1000 високого тиску є потужним джерелом ультрафіолетового випромінювання і застосовується в медицині, біології, техніці, сільському господарстві, медтехніки і т. Д.


Лампа ДРТ 1000 живиться від мережі змінного струму частоти 50 Гц з пускорегулюючою апаратурою.


Лампа ДРТ 1000 являє собою трубку-колбу з кварцового скла, по кінцях якої упаяні електродні вузли. Колба лампи наповнена дозованою кількістю аргону і ртуті, в парах якої і відбувається дугового розряд.


Для полегшення запалювання лампа ДРТ 1000 забезпечена конденсаторної смугою. Виступаючі штирі лампи є струмоведучими і підключаються до електричної мережі. Стабілізація параметрів відбувається протягом 10-15 хвилин після включення.

Переглянуті товари

Вгору