0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Celtra® Duo HT (ZLS), Dentsply

В наявності

Ціна:
944.00 грн.
Бренд: Dentsply Sirona
Модель: Celtra® Duo HT (ZLS), Dentsply

Celtra® Duo HT (ZLS) являє собою силікат літію, посилений діоксидом цирконію - Zirconia-Reinforced Lithium Silicate (ZLC), (Hight Translucent) високої прозорості. Блоки призначені для виготовлення коронок у фронтальній і боковій областях, вінірів, вкладок і накладок.


Переваги:


- Відповідає найвищим естетичним стандартам: природна опалесценція, флуоресценція і виражений ефект хамелеона надають реставраціям з Celtra® Duo HT (ZLS) вид натуральних зубів.

- Дає гнучкі можливості для обробки: шліфування й полірування або шліфування і випал.

- Доведена висока міцність незалежно від способу обробки: міцність на вигині 210 МПа (при шліфуванні і поліруванні) і 370 МПа (при шліфуванні і випалюванні).

- Природна естетичність: чудові результати незалежно від способу обробки.

- Має розмір кристалітів в чотири-вісім разів менше, ніж у блоків дісілікат літію, має надтонку мікроструктуру вражаючою міцності і естетичності, що поєднує в собі збільшену міцність на вигин і високий вміст скла.

- При імітації процесу жування Celtra® Duo HT (ZLS) веде себе не так, як керамічні матеріали. У той час як кераміка зазвичай втрачає частину своєї міцності, Celtra® Duo (ZLS) зберігає високий рівень міцності - 700Н, що забезпечує довгий термін служби і безпечну експлуатацію реставрації.

- Флуоресценція матеріалу Celtra® Duo HT (ZLS) оцінюється за ступенем яскравості. Дрібні кристали мікроструктури і високий вміст скла створюють ефект глибокої флуоресценції і дозволяють легко регулювати її інтенсивність. Висока світлопровідність і адаптація відтінків реставрації з Celtra® Duo HT (ZLS) поряд з наявними природними зубами, а також виражена опалесценция створюють бажаний «ефект хамелеона». Завдяки світлооптичним властивостям, заснованим на мікроструктурі ZLS, у реставрації з Celtra® Duo HT (ZLS) знижується ризик появи сірих відтінків.

- Розміри кристалітів, впроваджених в стеклофазу, складають 2000-4000 нм.

- Матеріал зберігає крайову цілісність, що дає довгостроковий клінічний результат.


Лінійка представлена ​​в кольорах:


- HT A1 C14; HT A2 C14; HT A3 C14;

- HT В1 C14; HT ВL2 C14; 

- HT С1 C14; HT С2 C14; 

- HT D2 C14; HT D3 C14.Ціна вказана за 1 шт.

Упаковка складається з 4 шт. блоків одного кольору.Переглянуті товари

Вгору