0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Celtra® Duo LT (ZLS), Dentsply

Немає в наявності

Ціна:
560.00 грн.
Бренд: Dentsply Sirona
Модель: Celtra Duo Dentsply

Celtra® Duo LT (ZLS) являє собою силікат літію, посилений діоксидом цирконію - Zirconia-Reinforced Lithium Silicate (ZLC),  ( Low Translucent)  низької прозорості. Блоки призначені для виготовлення коронок у фронтальній і боковій областях, вінірів, вкладок і накладок.


Переваги:
- Відповідає найвищим естетичним стандартам: природна опалесценція, флуоресценція і виражений ефект хамелеона надають реставраціям з Celtra® Duo HT (ZLS) вид натуральних зубів.
- Дає гнучкі можливості для обробки: шліфування й полірування або шліфування і випал.
- Доведена висока міцність незалежно від способу обробки: міцність на вигині 210 МПа (при шліфуванні і поліруванні) і 370 МПа (при шліфуванні і випалюванні).
- Природна естетичність: чудові результати незалежно від способу обробки.
- Має розмір кристалітів в чотири-вісім разів менше, ніж у блоків дісілікат літію, має надтонку мікроструктуру вражаючою міцності і естетичності, що поєднує в собі збільшену міцність на вигин і високий вміст скла.
- При імітації процесу жування Celtra® Duo HT (ZLS) веде себе не так, як керамічні матеріали. У той час як кераміка зазвичай втрачає частину своєї міцності, Celtra® Duo (ZLS) зберігає високий рівень міцності - 700Н, що забезпечує довгий термін служби і безпечну експлуатацію реставрації.
- Флуоресценція матеріалу Celtra® Duo HT (ZLS) оцінюється за ступенем яскравості. Дрібні кристали мікроструктури і високий вміст скла створюють ефект глибокої флуоресценції і дозволяють легко регулювати її інтенсивність. Висока світлопровідність і адаптація відтінків реставрації з Celtra® Duo HT (ZLS) поряд з наявними природними зубами, а також виражена опалесценция створюють бажаний «ефект хамелеона». Завдяки світлооптичним властивостям, заснованим на мікроструктурі ZLS, у реставрації з Celtra® Duo HT (ZLS) знижується ризик появи сірих відтінків.
-  Розміри кристалітів, впроваджених в стеклофазу, складають 2000-4000 нм.
- Матеріал зберігає крайову цілісність, що дає довгостроковий клінічний результат.


Лінійка представлена ​​в кольорах: 
- LT A1 C14; LT A2 C14; LT A3 C14; LT A3.5 C14
- LT В1 C14; LT В2 C14;
- LT С1 C14; LT С2 C14;
- LT D2 C14; LT D3 C14. 


Ціна вказана за 1 шт.


Упаковка складається з 4 шт. блоків одного кольору.

Вага: 0.00mm

Переглянуті товари

Вгору