0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Хірургічний ультразвуковий апарат Woodpecker UltraSurgery Хірургічний ультразвуковий апарат Woodpecker UltraSurgery
Хірургічний ультразвуковий апарат Woodpecker UltraSurgery Хірургічний ультразвуковий апарат Woodpecker UltraSurgery

Хірургічний ультразвуковий апарат Woodpecker UltraSurgery

В наявності

Ціна:
67 875.00 грн.
Бренд: Woodpecker
Модель: Ultrasurgery
Менеджер напрямку: 050 453 13 15 - ОлександрУльтразвуковий хірургічний апарат поєднує в собі простоту і надійність скейлера і функціонал хірургічного комплексу. З огляду на досвід виробництва і розробки ультразвукових апаратів провідних виробників цього обладнання, фахівці компанії Woodpecker створили апарат здатний вирішувати найширший спектр проблем пов'язаних з імплантологією та щелепно-лицевою хірургією. Новинка дозволяє лікарям, які відкладають придбання спеціалізованого обладнання, вже зараз отримати в своє розпорядження простий, надійний і багатофункціональний апарат. 


Характеристики:

- 6 режимів: парадонтологія, ендодонтія і 4 режими кісткової хірургії;

- широкий вибір насадок

- робоча частота: 24 - 29.5 кГц.

- витрата води: 25 - 100 мл / хв.

- розміри апарата: 330 x 254 x 167мм.

- вага пристрою: 3.8 кг.


У комплекті поставки: блок управління, 2 наконечника (з оптикою або без), педаль, базовий набір насадок (14 шт.), шланговий насос, автоклавуємий бокс.


UltraSurgery не просто може на рівних конкурувати з ультразвуковим обладнанням іменитих брендів, а й задає нові стандарти якості. Поєднання простоти пристрою, якості виготовлення і наявності всіх необхідних приладів для проведення операцій будь-якої складності, дозволяє говорити про те, що компанія Woodpecker закріпила за собою статус першовідкривача економічних і надійних хірургічних ультразвукових апаратів на ринку. UltraSurgery став тією альтернативою, яку так довго чекали фахівці. З радістю повідомляємо, що апарат повністю сертифікований для реалізації на українському ринку.

Розміри: 0.00mm x 0.00mm x 0.00mm

Вага: 0.00mm

Переглянуті товари

Вгору