0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
AnyCheck (прилад для вимірювання стабільності імплантату) AnyCheck (прилад для вимірювання стабільності імплантату)
AnyCheck (прилад для вимірювання стабільності імплантату) AnyCheck (прилад для вимірювання стабільності імплантату)

AnyCheck (прилад для вимірювання стабільності імплантату)

В наявності

Ціна:
81 450.00 грн.
Бренд: Neobiotech
Модель: AnyCheck
Менеджер напрямку: 050 453 13 15 - Олександр
Прилад призначений для вимірювання стабільності імплантату. Вимірює жорсткість контакту альвеолярної кістки з імплантатом за допомогою ударного імпульсу. AnyCheck знижує ризик дезінтеграції імплантату, визначаючи найбільш сприятливий час для протезування.
Характеристики:
  1. AnyCheck простий у використанні завдяки своїй легкій системі керування та невеликому і легкому дизайну корпуса виробу.
  1. Оскільки AnyCheck використовується без зняття формувача ясен, то стабільність імплантату можна безпечно виміряти в будь-який час відразу після його встановлення.
  1. Час вимірювання зменшений до 3 секунд. Найбільшу перевагу отримуємо, вимірюючи стабільність кількох імплантатів одночасно. У випадку недостатньої остеоінтеграції, робота пристрою автоматично припиняється після двох ударних імпульсів. В інших випадках, кількість ударних імпульсів рівна шести.
  1. Метод легкого ударного імпульсу дозволяє безпечно вимірювати стабільність імплантатів (сила ударного імпульса зменшена на 30% в порівнянні з продуктом "Р")
  1. Ступінь остеоінтеграції позначається як IST (Initial з-Stability Test) від 30 до 85. (Така шкала використовується в продукті "О").
  1. Дезінтегровані імплантати можуть бути виявленні на різних стадіях.
Вгору