0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Nordic
Nordic

Nordic

В наявності

Ціна:
4 093.75 грн.
Бренд: Implasa Höchst
Модель: NTI 35-375-080
Менеджер напрямку: 050 453 13 15 - Олександр

Імплантати Nordic мають велику конусність і характеризуються вираженою подвійний різьбленням з великим кроком. Особливість форми дозволяє значно підвищити інтеграційні спроможності поверхні і ущільнити кісткову тканину при III і IV типах архітектоніки.


Між витками різьби проходять два паралельних шліца, призначені для збільшення загальної площі поверхні і рівномірного розподілу кісткової стружки. Міжвиткові шліци створюють ефект остеотомии і призначені для негайної імплантації відразу після екстракції в лунку зуба. Апікальна частина цих імплантатів - з яскраво вираженим двоплощинним антіротаціонним механізмом великої протяжності. Виразність витків різьби поступово знижується у напрямку від апікальної до пришийковій частини імплантату. Це обумовлено анатомо-топографічними особливостями будови альвеолярних відростків.


Найбільша висота витків різьби відповідає губчатого шару кістки, в той час як в області тіла і шийки імплантату вираженість різьблення зменшується, що відповідає компактному шару кістки.


В області шийки імплантат має паралельно спрямовані канавки, які сприяють декомпресії на хірургічному етапі імплантації і створюють умови для подальшого проростання кісткової тканини.


На вершині шийки імплантату є вузька смужка шириною 0,3 мм, яка знаходиться під кутом до осі імплантату (Platform switching) призначена для імплантатів-ясенний зв'язки.
Тип з'єднання - внутрішній шестигранник.

Переглянуті товари

4 093.75 Грн
Nordic
4 093.75 Грн
Детальніше

Вгору