0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10

Лампи ртутні ДРТ

Лікувальне застосування ртутно-кварцових ламп ДРТ 125, ДРТ 240, ДРТ 400, ДРТ 1000. Кварцова лампа (ртутно-кварцовий опромінювач) може не тільки ефективно знезаражувати приміщення, але і використовуватися як лікувальний і лікувально-профілактичний засіб при ЛОР-захворюваннях, хворобах шкіри , запаленні суглобів, загоєнні ран і опіків, а також заповненні УФ-недостатності.

Процедури опромінення збільшують опірність організму до інфекцій, допомагають впоратися із захворюваннями периферичної, нервової, дихальної та м'язової систем (неврити, радикуліти, бронхіти, плеврити, міозити), гінекологічними проблемами і порушеннями обмінних процесів в організмі. Шкірні запальні ураження, асептичні та гнійні запалення, пролежні, екземи, пошкодження м'яких тканин.

У педіатрії світлове лікування кварцовими лампами застосовується для профілактики рахіту в ранньому віці, посилення імунітету і захисних властивостей дитячого організму, лікування гострих респіраторних захворювань. Апарат з лампою типу ДРТ успішно використовується для проведення місцевих, порожнинних і контактних опромінень слизових оболонок носоглотки, мигдалин.

Більшу частину життя людина проводить без благотворного впливу прямих сонячних променів і не має можливості отримувати цілющу енергію сонця. Кварцова лампа хоча і має широкий спектр випромінювання, не може замінити сонце на 100%, але в будь-якому випадку вона допоможе зміцнити організм в найбільш небезпечний для здоров'я осінній і зимовий час, проте позитивно впливає на організм, зміцнює імунітет, допомагає боротися з втомою, покращує кровообіг.

Вгору