0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
51

Лампи для лікування псоріазу

Нині вузькосмуговий ультрафіолет (UVB-311нм) є одним з найперспективніших методів в лікуванні вітиліго, псоріазу, атопічного дерматиту (нейродерміту), поліморфного фотодерматиту, хронічної кропив'янки і деяких інших дерматозів.

Більше того, по співвідношенню ціна/ефект і ефект/безпека вузькосмуговий ультрафіолет є "золотим стандартом" і фототерапією першого вибору. Фототерапія (світлолікування) має значні переваги перед іншими методами лікування псоріазу :


• Гарна переносимість процедури пацієнтами;
• Безпека проведення цієї процедури для медичного персоналу;
• Висока ефективність, особливо при комбінованій терапії;
• При місцевій фототерапії
• Можливість строго відкоригувати дозу опромінення, що знижує ризик канцерогенного ефекту, зниження сумарного променевого навантаження на організм;
• Лампи дозволяють опромінювати пацієнта чіткими певними дозами УФ-випромінювання не рідше 3-5 раз на тиждень. Максимально корисний ефект досягається через декілька місяців залежно від тяжкості захворювання.


Опромінення UVB-311 оказує імунорегуляторну і протиалергічну дію, нормалізує баланс запальних і протизапальних чинників на ураженій шкірі. Висипання поступово бліднуть, стають менш щільними, зникає лущення. 

Сеанс терапії люмінесцентними ртутними лампами триває декілька хвилин. Таке обмеження, отримуваної дози випромінювання треба для того, щоб уникнути появи еритеми (сонячного опіку). Зважаючи на існування цього обмеження, слід зазначити, що спектр моделі /01 проявляє велику ефективність при лікуванні псоріазу в порівнянні із спектром моделі /12. Окрім цього, застосування вузькосмугової моделі (Philips/01), у відмінності від широкосмугової, за результатами дослідження показало менший довгостроковий ризик. Терапія UV - B ( опромінення УФ випромінювання спектру В) оказує лікувальну дію без застосування фотосенсибілізаторів (що характеризуються непереносимістю серед деяких пацієнтів), які виступають складовій PUVA- терапії (опромінення УФ випромінюванням спектру А і пероральний прийом або нанесення псораленів на шкіру).

Для комплектації апаратів, що випускаються нашим підприємством ми використовуємо тільки високоякісні лампи виробництва Philips.  

У медичних дослідженнях, що неодноразово проводились, ці лампи компанії Philips виступали і виступають еталонними джерелами ультрафіолетового випромінювання. У науковому середовищі прийнято називати лампи моделі /01 вузькосмуговими, а лампи моделі /12 - широкосмуговими з причини відмінностей розподілу спектру.  

Перед тим як приступати до експлуатації нової лампи моделі / 01, вона повинна попрацювати як мінімум годину для того, щоб не допустити надмірного опромінення інтенсивним УФ-В випромінюванням.


Вгору