0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10

Лампи для операційних світильників, мікроскопів і офтальмологічних приладів

Лампи для операційних світильників 

Операційні світильники (лампи операційні) повинні відповідати певним вимогам, так як вони виконують важливу функцію в процесі хірургічної операції - забезпечуючи необхідні рівні освітлення робочого поля на операційному столі. Освітленість повинна бути не менше 3000 люкс, індекс передачі кольору повинен бути близький до спектру денного світла. Температура повітря на відстані 0,5м від операційного поля не повинна перевищувати температуру за межами операційного поля більш ніж на 2-3°С. Система підключення ламп повинна забезпечувати безперебійність освітлення на час проведення операції. 

Лампи для мікроскопів та офтальмологічних приладів 

Лампи розжарювання типу РН потужністю 6В і 8В застосовується в медичній техніці. Використовуються в офтальмології, периметрах, періграфах, освітлювачах мікроскопів, фотоколориметрах. При використанні ламп в офтальмології, прилад з лампою дозволяє окулісту або оптометристу розглянути частини ока під багаторазовим збільшенням і виявити найдрібніші ознаки паталогічних змін на різних стадіях. 

В освітлювачах мікроскопів, лампи застосовуються для підсвічування досліджуваних препаратів. 

Фотоколориметр це оптичний прилад, за допомогою якого можна вимірювати концентрацію речовин в розчинах. Дія колориметра заснована на властивості забарвлених розчинів поглинати світло, що проходить через них. Світло від лампи проходить через світлофільтр і потрапляє на фотоелемент, який перетворює світлову енергію в електричну. 

Періграф призначений для виявлення патологій полів зору при глаукомі, діагностиці захворювань сітківки, а також патологій зорового нерва.
Вгору