0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
11

Меблі медичні

Медичні меблі «Віола Медтехніка» - зручність, функціональність і ергономічність

Хороший медичний заклад оцінюють не тільки за професіоналізмом персоналу і сучасністю устаткування, але і за рівнем комфортності обстановки. Адже багато хто боїться звертатися до лікарів, і тому вкрай важливо створити сприятливу обстановку для прийому пацієнтів. Забезпечити зручність дозволять медичні меблі.


Компанія "Віола Медтехніка" пропонує широкий асортимент товарів даного напряму. Вироби характеризуються відмінною якістю і відповідають світовим стандартам, оскільки при виробництві медичних меблів реалізуються інноваційні розробки і застосовуються кращі матеріали. Гарне технічне оснащення і багаторічний досвід фахівців забезпечує довговічність, функціональність і ергономічність продукції. Медичні меблі від виробника внесені до держреєстру і дозволені для використання в Україні. 


Особливості меблів для медичних установ
Продукція цього розділу виробляється для медичних, оздоровчих і профілактичних закладів. Також вона затребувана в масажних кабінетах і салонах краси.
Медичні меблі та обладнання - це окремий клас товарів, до якого першочергово висуваються високі вимоги.

1. Безпека матеріалів.У виробництві використовуються абсолютно нешкідливі матеріали, які пройшли всі необхідні перевірки. 
2. Стійкість до дезінфекції. Покриття стійке до інтенсивного впливу різних хімічних складів, які використовуються при знезараженні поверхонь.
3. Відсутність гострих деталей. Меблі для медичних кабінетів не повинні мати гострих кутів, щоб не допустити травматизму або пошкодження одягу в процесі експлуатації.
4. Зручність транспортування. Навіть громіздкі металеві медичні меблі повинні переміщатися без особливих зусиль. Цьому сприяють коліщатка, але і вони обладнуються гальмівними системами для запобігання випадкових рухів.
5. Витривалість. Столи, стільці та інші пристосування розраховані на велике і тривале навантаження.
6. Дотримання умов зберігання. Полиці доповнені обмежувальними бортиками, спеціальні відділення запобігають потраплянню прямих сонячних променів, деякі відсіки закриваються на ключ в цілях безпеки.

Переваги покупки медичних меблів на офіційному сайті «Віола медтехніка»
Сучасний ринок насичений різноманітними пропозиціями. Але при виборі точки продажів більшість потенційних покупців роблять ставку на інтернет-простір. У цьому плані сайт медичних меблів «Віола Медтехніка» має ряд переваг:

1. Консультування. За кожною категорією товарів закріплений менеджер напрямку, який вільно орієнтується в асортименті, може професійно допомогти з вибором, порівняти характеристики і ціни медичних меблів різних виробників. Біля кожного товару вказаний телефон консультанта. Також через сайт можна замовити зворотний дзвінок.
2. Ціна. Компанія є не тільки виробником і імпортером, тому пропонує товари за доступною вартістю. Можливий готівковий і безготівковий розрахунок.
3. Асортимент. Сьогодні каталог медичних меблів містить крісла, тумбочки, ширми, ліжка, столи і столики, стільці, підставки, кушетки, банкетки, візки, стійки, шафи, штативи для вливань. Каталог постійно поповнюється новими позиціями.
4. Сервіс. Компанія здійснює монтаж, пуск і налагодження, введення в експлуатацію та навчання персоналу. Передбачено гарантійне обслуговування, заміна оригінальних запчастин і повноцінний ремонт.
5. Доставка. Можливі різні варіанти отримання замовлення: самовивезення, відправка службами доставки або адресна доставка транспортом підприємства.

Якщо ви хочете купити медичні меблі, наша компанія гарантує продуктивну і приємну співпрацю. Незмінно бездоганна якість товарів, ненав'язливий і професійний сервіс, досвідчені співробітники і демократичні ціни - все це «Віола Медтехніка».


Вгору