0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати

Візки

Асортимент медичних візків представлений модельним різноманіттям як щодо функціонального призначення, так і щодо конструктивного вирішення.
Ретельно розрахована міцна збірно-зварна конструкція забезпечує належну вантажопідйомність. Використання технології гнутих труб у виготовленні металевих елементів візків сприяє формуванню функціонального дизайну та додатковій безпеці використання.
Встановлені на самоорієнтовні колеса з гальмівною системою, обладнані, залежно від моделі, механізмами регулювання висоти і нахилу, знімними ношами, тощо, візки виробництва компанії «Віола Медтехніка» забезпечують зручність, надійність і довговічність експлуатації.
Високої якості покриття металевих поверхонь досягнуто порошковим фарбуванням їх на спеціальній автоматизованій лінії. Таке фарбування, у поєднанні з використанням сучасних екологічних полімерних матеріалів, забезпечує високу стійкість виробів до пошкодження та обробки дезінфектантами.
Стійка надійна конструкція, достатня вантажопідйомність, ретельно продумана функціональність, висока корозійна стійкість і експлуатаційна довговічність, – все це, у поєднанні з прийнятною ціною, свідчить на користь того, що купити візки виробництва «Віола Медтехніка» - розумне рішення при комплектуванні сучасного медичного закладу.


Вгору