0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Ввімкнути Фільтр
Фільтр по ціні
Від До
Товари по акції

Візки для транспортування пацієнтів

Візки для транспортування пацієнтівУ модельному ряді цієї продукції виробництва компанії «Віола Медтехніка» враховані і втілені функціональні та експлуатаційні особливості, затребувані у засобах перевезення пацієнтів у лікувальних закладах.


Ретельно продумана міцна збірно-зварна конструкція забезпечує належну вантажопідйомність а також зручність переміщення на візок і з нього, зокрема в моделях з регулюванням висоти.


Використання технології гнутих труб у виготовленні металевих елементів візків сприяє формуванню функціонального дизайну та додатковій безпеці використання.


Встановлені на самоорієнтовні колеса з гальмівною системою, обладнані, залежно від моделі, механізмами регулювання висоти і нахилу, знімними ношами, тощо, візки виробництва компанії «Віола Медтехніка» забезпечують зручність, надійність і довговічність експлуатації.


Високої якості покриття металевих поверхонь досягнуто порошковим фарбуванням їх на спеціальній автоматизованій лінії. Така технологія, у поєднанні з використанням сучасних екологічних полімерних матеріалів, забезпечує високу стійкість виробів до пошкодження та обробки дезінфектантами.


Куплені за помірною ціною, ці меблі виробництва компанії «Віола Медтехніка» додадуть комфорту й безпеки транспортуванню пацієнтів а також сприятимуть полегшенню роботи медперсоналу вашого лікувального закладу.


Вгору