0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Ввімкнути Фільтр
Фільтр по ціні
Від До
Товари по акції

Візки для транспортування пацієнтів

Візки для транспортування пацієнтів

У модельному ряді цієї продукції виробництва компанії «Віола Медтехніка» враховані і втілені функціональні та експлуатаційні особливості, затребувані у засобах перевезення пацієнтів у лікувальних закладах.
Ретельно продумана міцна збірно-зварна конструкція забезпечує належну вантажопідйомність а також зручність переміщення на візок і з нього, зокрема в моделях з регулюванням висоти.
Використання технології гнутих труб у виготовленні металевих елементів візків сприяє формуванню функціонального дизайну та додатковій безпеці використання.
Встановлені на самоорієнтовні колеса з гальмівною системою, обладнані, залежно від моделі, механізмами регулювання висоти і нахилу, знімними ношами, тощо, візки виробництва компанії «Віола Медтехніка» забезпечують зручність, надійність і довговічність експлуатації.
Високої якості покриття металевих поверхонь досягнуто порошковим фарбуванням їх на спеціальній автоматизованій лінії. Така технологія, у поєднанні з використанням сучасних екологічних полімерних матеріалів, забезпечує високу стійкість виробів до пошкодження та обробки дезінфектантами.
Куплені за помірною ціною, ці меблі виробництва компанії «Віола Медтехніка» додадуть комфорту й безпеки транспортуванню пацієнтів а також сприятимуть полегшенню роботи медперсоналу вашого лікувального закладу.


Вгору