0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
11

Візки для транспортування пацієнтів

Візки для транспортування пацієнтівУ модельному ряді цієї продукції виробництва компанії «Віола Медтехніка» враховані і втілені функціональні та експлуатаційні особливості, затребувані у засобах перевезення пацієнтів у лікувальних закладах.


Ретельно продумана міцна збірно-зварна конструкція забезпечує належну вантажопідйомність а також зручність переміщення на візок і з нього, зокрема в моделях з регулюванням висоти.


Використання технології гнутих труб у виготовленні металевих елементів візків сприяє формуванню функціонального дизайну та додатковій безпеці використання.


Встановлені на самоорієнтовні колеса з гальмівною системою, обладнані, залежно від моделі, механізмами регулювання висоти і нахилу, знімними ношами, тощо, візки виробництва компанії «Віола Медтехніка» забезпечують зручність, надійність і довговічність експлуатації.


Високої якості покриття металевих поверхонь досягнуто порошковим фарбуванням їх на спеціальній автоматизованій лінії. Така технологія, у поєднанні з використанням сучасних екологічних полімерних матеріалів, забезпечує високу стійкість виробів до пошкодження та обробки дезінфектантами.


Куплені за помірною ціною, ці меблі виробництва компанії «Віола Медтехніка» додадуть комфорту й безпеки транспортуванню пацієнтів а також сприятимуть полегшенню роботи медперсоналу вашого лікувального закладу.


Вгору