0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
11

Крісла медичні

Конструктивна база крісла стоматологічного, яке компанія «Віола Медтехніка» успішно представила на ринку, стала достойним підґрунтям для розробки й випуску отоларингологічного та гінекологічного крісел. Безумовно виграшним для підвищення надійності їх конструкції стало рішення про використання високоякісних підйомників «Linak» данського виробництва.


На сьогодні лінійку сучасних медичних крісел виробництва компанії «Віола Медтехніка» доповнено моделлю для хіміотерапії, гемодіалізу й трансфузіології.

Ергономічність, сучасний дизайн, досягнуті, завдяки ретельно продуманій конструкції та використанню якісних матеріалів і сучасних технологій, у поєднанні з прийнятною ціною, зробили продукцію нашої компанії впізнаваною та затребуваною на вітчизняному ринку медичних виробів.


«Віола Медтехніка», небезпідставно вважаючи медичні крісла власного виробництва предметом гордості компанії, постійно працює над вдосконаленням існуючих і створенням нових моделей. 


Серед головних переваг сучасних медичних крісел – можливість плавного регулювання висоти та зміни конфігурації ложа. Створення таким чином комфортних умов для хворого вже стало невід’ємною складовою прояву поваги до нього, як до особистості.


Тож обов’язкове забезпечення всіх профільних кабінетів такими меблями – це, безперечно, грамотна відповідь керівництва лікувальної установи на вимоги сучасної медицини, з турботою про комфорт пацієнтів та зручні умови роботи медперсоналу.
Вгору