0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
11

Кушетки

Кушетка, невід’ємний і один з найрозповсюдженіших предметів вмеблювання медичного закладу, має бути міцною, надійною, функціональною, а також ергономічною, екологічною, стійкою до забруднення й зношування.


Цим вимогам відповідають кушетки виробництва «Віола Медтехніка», їх асортимент представлений різноманіттям моделей в широкому ціновому діапазоні – від простих виробів, як звичайна оглядова, до складних спеціалізованих, як масажна, гінекологічна чи проктологічна (із змінною, з урахуванням ергономічних особливостей, геометрією ложа; оснащені електропідйомниками тощо). Продумана посилена конструкція виробів, якісні сучасні матеріали, використані при їх виготовленні, конкурентоспроможні ціни – все орієнтовано на задоволення вимог найвибагливішого замовника.


До того ж, комплектуючи медичний заклад медичними меблями власного виробництва компанії «Віола медтехніка», ви отримуєте ряд переваг від виробника, серед яких: власний логістичний центр, головне завдання якого – вчасна доставка товару; післягарантійна підтримка клієнта; завжди готовий прийти на допомогу сервісний центр з постійним штатом працівників та достатньою кількістю комплектуючих.


Вибрати й купити наші вироби, можна, відвідавши сайт або переглянувши каталог фірми-виробника.


Вгору