0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
11

Кушетки масажні

У світі існує безліч сучасних і давніх, традиційних і нетрадиційних практик масажу, і безперечно, усі їх об’єднує необхідність застосування спеціального ложа – масажного столу чи кушетки. Зручні для масажиста, комфортні для пацієнта, вони сприяють досягненню оптимального результату, що забезпечує цілющий для організму вплив цих процедур.

Асортимент масажних кушеток компанії «Віола Медтехніка» дає змогу вибрати й купити вироби на будь-який смак: стаціонарні й пересувні, від недорогих і до складних, що мають ручний або електричний привід регулювання кутів нахилу та висоти розташування пацієнта, спеціальний виріз для обличчя тощо.
Ретельно продумана конструкція виробів, застосування сучасних якісних матеріалів і новітніх технологій, міцність і надійність, достатня вантажопідйомність – усе це не залишить байдужим жодного замовника, дасть змогу використовувати надійне, зручне, функціональне вмеблювання як у профільному кабінеті медичного закладу, так і для проведення масажу в домашніх умовах.
 Ціна на товар, залежно від складності моделі, може варіюватися від 3180 до майже 40 тисяч гривень за одиницю.


Вгору