0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Ліжко акушерське ЛА-1

Передзамовлення

Ціна:
48 883.20 грн.
Бренд: Viola
Модель: ЛА - 1
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Габарити: Высота ложа, см (86) Висота см. (97.5) Довжина см. (173.5-205.5) Ширина см. (101.5)

Ліжко акушерське  ЛА-1 призначене для використання при наданні акушерської допомоги під час пологів. Регулювання додаткових пристосувань ліжка дозволяє правильно розташувати породіллю, враховуючи особливості її статури. Ліжко є універсальним, так як його можна використовувати як для породіллі, так і для тривалого перебування матері з дитиною після пологів. Це забезпечує рухливий каркас, який піднімається і фіксується на рівні ліжка. Спеціальний механізм дозволяє встановити ліжко на 4 колеса для її переміщення. 


Каркас і рама ліжка виготовлені з металевого профілю, пофарбованого методом порошкового фарбування, що робить виріб стійким до всіх видів дезінфекції. У всіх рухомих конструкціях ліжка використані елемети  з нержавіючої сталі, що забезпечує довгий термін експлуатації. 


Ліжко оснащується ємністю з нержавіючої сталі, яке встановлено в висувну рамку під сидінням, упорами для рук, ніг і висувною секцією під ноги, встановлену на два колеса з гальмами. Спинна секція регулюється по висоті системою «гребінка».


Тазова секція легко трансформується: висувна її частина заходить під нерухому, закріплену на станині. При цьому немає необхідності знімати матрац. Зміна кута нахилу спинної секції і трансформація тазової дозволяє переводити ліжко в положення «крісло».


Упори для ніг регулюються по висоті і довжині за допомогою двох гвинтових фіксаторів. Оббивка опор м'яка, стійка до стирання і дії дезінфікуючих засобів.
Упори для рук встановлюються в потрібне положення, в залежності від зросту породіллі.


Кріплення матраца до основи за допомогою контактної липучки, надійно закріпить його на основі, і при необхідності, без особливих зусиль, дозволяє зняти його.
Конструкція ліжка не має виступаючих і гострих частин, щоб уникнути травм при експлуатації і забезпечити легкий доступ медичного персоналу до пацієнта.
Технічні характеристики

Модель

ЛА-1

Габаритні розміри

 

Довжина, мм

1735-2055

Ширина, мм

610

Висота, мм

975

Висота до ложа, мм

860


Переглянуті товари

Вгору