0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Ліжко акушерське ЛА-1

Передзамовлення

Ціна:
54 720.00 грн.
Бренд: Viola
Модель: ЛА-1
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Габарити: Высота ложа, см (86) Висота см. (97.5) Довжина см. (173.5-205.5) Ширина см. (101.5)


Особливістю ЛА-1 є можливість трансформації із гінекологічного крісла в операційний стіл. 

Процес трансформації з крісла в операційний стіл не є складним і полягає у виїзді та установці в одній площині ножної секції з габаритними розмірами 700х670мм. У передній частині секції розташований таз із нержавіючої сталі діаметром 340мм. 

З урахуванням ваги ліжка конструктивно передбачено можливість пересування ліжка на колесах. Для цього потрібно підняти 4 важелі, які розташовані в нижній частині каркаса ліжка над колесами. Таким чином, ліжко буде встановлене на колеса з метою його транспортування. Установка ліжка стаціонарно на металеві ніжки здійснюється у зворотному порядку. 

Секція для сидіння з обох боків має ручки з регулюванням кута нахилу 25-90°, служать для хвату пацієнтки під час потуг, пологів і т.д. Розмір секції 780х430мм, що має внутрішній виріз, який передбачений з метою доступу до пацієнтки для проведення маніпуляцій, або родопомочі. 

У комплектацію ліжка входять підколінники по Геппелю, для позиціювання ніг пацієнтки, мають регулювання за висотою, кутами нахилу та повороту. 

Спинна секція розміром 820х780мм має регулювання кута нахилу 0-40°. Для зручності регулювання передбачена ручка, що виступає з обох боків секції. 

Рама ліжка виготовлена із металевих труб діаметром 26,8мм, пофарбованих порошковим методом у білий колір. Направляючі рухомих деталей ліжка виготовлені з нержавіючої сталі. Затискні гвинти та деталі підколінників по Геппелю мають гальванічне покриття. 

Рама з висувною ножною секцією розташована на шести колесах діаметром 100мм. 

Три секції ложе ліжка виготовлені з листового металу, м'який елемент має наповнення поролоном товщиною 30мм, зовні ложе покрите вінілісшкірою бежевого, або сірого кольору.
М'який елемент фіксується за допомогою лямок із липучками до рами ліжка.


Переглянуті товари

Вгору