0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Ввімкнути Фільтр
Фільтр по ціні
Від До
Товари по акції

Ліжка функціональні

Медичне функціональне ліжко – досить складний механічний пристрій для забезпечення максимально комфортного розміщення пацієнта під час тривалого перебування в лікувальному закладі чи в ході реабілітаційного періоду.

Ліжка функціональні встановлюють у палатах реанімації, інтенсивної терапії для оптимізації догляду за пацієнтом і сприяння його відновленню. Корегування геометрії ложа дає змогу змінювати положення пацієнта, забезпечує його зручне розміщення, а простота експлуатації виробу полегшує діяльність медперсоналу.

Детально продумана конструкція ліжок, представлених компанією «Віола Медтехніка», забезпечує надійність і багатофункціональність виробів. Металевий каркас із профільних труб, зварна дротяна сітка  гарантують максимальну міцність, а фарбування порошковим методом – стійкість до пошкоджень, обробки дезінфікуючими засобами та привабливий зовнішній вигляд.

Придбати механічне функціональне ліжко виробництва компанії «Віола Медтехніка» можна, виходячи з потреб лежачих хворих, з огляду на необхідність проведення певних маніпуляцій, використання того чи іншого приладдя.

Асортимент цих виробів, представлений компанією наразі налічує дев’ять позицій, кожна з яких займає свою нішу й повністю відповідає вимогам для заданих умов лікування.

Стандартна комплектація кожного виробу, за бажанням клієнта, може бути доповнена – матрацом, боковим відкидним огородженням, опорним тримачем, штативом, надліжковим столиком, підставкою під судно.

Ціна на товари варіюється в діапазоні від 4319 до 21200 гривень, залежно від складності та конкретного призначення виробу .

Вгору