0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Ліжко функціональне з регулюванням висоти ЛФ-9

Передзамовлення

Ціна:
26 611.20 грн.
Бренд: Viola
Модель: ЛФ-9
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Габарити: Вантажопідйомність, кг (200) Высота ложа, см (47.0х77.0) Висота см. (860) Довжина см. (236.5) Ширина см. (94)

Функціональне ліжко ЛФ-9  (двосекційне).

Основною відмінністю цієї моделі від попередніх є можливість регулювання положення ліжка по висоті. Це забезпечує підйомна рама яка виготовлена ​​з профільної труби 40х25. В якості силового агрегату підйому  використовується електричний актуатор фірми Linak.

Ця функція дозволяє перекладати пацієнтів на нерегульовані каталки з метою подальшого транспортування. Регулювання висоти ложе по вертикалі (482-785 мм) забезпечує комфортні умови для пацієнта і роботи для персоналу. 

Ліжко може комплектуватися (опція) огорожею з двох сторін. Відвівши спеціальні фіксатори, огорожі складаються в рівень з ложе ліжка. Пластикові бильця виконані в двох кольорах (білий і блакитний). Сторона для голови вище, на бильцях з боку ніг знаходиться пластикова рамка для розміщення інформаційного листа пацієнта.
В  головній частині  ліжка, лівому кутку ложа, знаходяться металеві стакани кріплення для опорного тримача, праворуч для кріплення штативу.
Вся конструкція розміщується на 4- х колесах (Ø 100 мм), два, з яких, мають гальмівну систему.
Транспортування ліжка проводиться в розібраному вигляді, окремо пластикові елементи, окремо ложе в зборі з підйомником, в спеціальній обрешітці.
Додатково ліжко може бути укомплектоване матрацом, бічними огорожами, опорним тримачем, штативом, надкроватним столиком, підставкою під судно. 


Технічні характеристики


Дане ліжко має одну рухому секцію, для голови, за рахунок механічного гвинтового приводу, який знаходиться в ножній частини ліжка. Гвинтовий механізм має антикорозійне покриття і витримує навантаження до 200 кг. Кут підйому секції голови 0-61 °

Модель

ЛФ-9

допустиме навантаження, кг

 200

довжина, мм

2365

ширина, мм

940

висота,  мм

872-1174

регулювання висоти ложа, мм

482-785

Переглянуті товари

Вгору