0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
11

Столики медичні

Медичні столики – один з невідмінних атрибутів кожного медичного закладу. Призначені для зручного розміщення медичного інструментарію, лікарських препаратів та приладдя.


Завдяки своєму оригінальному дизайну, спеціально розроблені нашою компанією для стоматологічних кабінетів, медичні столики користуються популярністю серед лікарів. Столики Смед «Viola-2» та Смед «Viola-3 мають закриту конструкцію, з використанням металевих листів з перфорованими візерунками. Можна замовити чотири різновиди тематичного оформлення на вибір.


Являючи собою міцну, легку, мобільну каркасну конструкцію з кількома скляними поличками, маючи елегантний функціональний дизайн, надійні, зручні й довговічні в експлуатації медичні столики власного виробництва компанії «Віола Медтехніка» стануть у нагоді як в кабінеті лікаря, так і в оглядовій кімнаті чи маніпуляційній, прикрасять будь-який медичний інтер’єр. А наявний асортимент дасть змогу вибрати в нашому інтернет-магазині необхідний різновид цього виробу за прийнятною ціною.


Вгору