0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Ввімкнути Фільтр
Фільтр по ціні
Від До
Товари по акції

Столики сповивальні

Дитячі лікарні, поліклініки, і, звичайно ж, пологові будинки – скрізь для зручності догляду за немовлятами, їх сповивання, огляду, простих медпроцедур використовують ці спеціалізовані меблі.

Модельний ряд сповивальних столиків компанії «Віола Медтехніка» представлений виробами, що різняться як конструктивним рішенням, так і кольором фарбування. В одних бортики робочої поверхні виконані у вигляді її потовщення, в інших – у вигляді стінок з прозорого пластику. Допоміжна поличка в одних плоска, в інших поділена на сектори із функціональними заглибленнями. Є стаціонарні, є пересувні, обладнані коліщатами і т.і.
Спільними ж для всіх моделей рисами є ретельно продумана конструкція, реалізована із застосуванням технології гнутих труб, невелика вага, стійкість, ергономічність, елегантний дизайн, високі експлуатаційні якості.
Придбаний у нас за цінами виробника укомплектований матрасиком сповивальний столик вподобаної моделі стане оптимальним рішенням при укомплектуванні інтер’єру вашого дитячого медичного закладу.


Вгору