0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
11

Столики інструментальні

Призначені для розміщення інструментарію, а також обладнання, медикаментів, пристроїв у медичних установах, ці вироби являють собою стійку пересувну або стаціонарну (СІ-8) конструкцію з двома поличками.


В асортименті виробів компанії «Віола Медтехніка» представлено ряд модифікацій інструментальних столиків, каркас яких виготовлено, здебільшого, за технологією гнутих труб. Завдяки використанню сучасних матеріалів, відповідають усім медико-санітарним вимогам і відрізняються надійною конструкцією та елегантним дизайном.


Столики лінійки СІ (за винятком СІ-7 та СІ-8) складаються з двох стійок із гнутої труби, поміж якими розміщено дві полиці зі скла, нержавіючої сталі або металу, пофарбованого порошковим методом – в різних комбінаціях, залежно від моделі.


Так, за необхідності, можна вибрати й купити інструментальні столики різних розмірів та конфігурацій, з коліщатами або без них, зі скляними, сталевими поличками в різних комбінаціях виконання тощо, які забезпечать функціональність та прикрасять інтер’єр медичного приміщення.


Вгору