0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати

Стійки медичні

Являють собою багаторівневу збірно-зварну каркасну конструкцію з полицями для розміщення й транспортування медичної апаратури в лікувальних закладах.
Вдале конструктивне рішення стойок від компанії «Віола Медтехніка» гарантує зручне й надійне встановлення приладдя на полицях, а покриття металевих поверхонь, виконане методом полімерно-порошкового фарбування, забезпечує привабливий вигляд виробів а також їхню стійкість до впливу агресивних середовищ.
Надійна конструкція, компактне й раціональне розміщення пристроїв, інструментів, препаратів, витратних матеріалів, економія вільного простору за рахунок вертикальної конфігурації – ось далеко не повний перелік переваг медичних стойок виробництва компанії «Віола Медтехніка».
В асортименті продукції нашого інтернет-магазину представлено широкий вибір медичних стойок різного цільового призначення: ендоскопічні, лапароскопічні, для приладів, для електрокардіографа, для шприц-дозатора тощо.
Кожна категорія представлена рядом моделей (переважно, в наявності на складі готової продукції), з якого можна вибрати й купити найбільш підходящу – за формою; розмірами; вагою; комплектацією; конструкцією; стаціонарну або пересувну.
Наші вироби успішно конкурують на ринку, завдяки оптимальному співвідношенню ціни та якості.


Вгору