0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
11

Стійки ендоскопічні

Ендоскопічна стійка – це спеціальний пересувний стелаж для зручного, безпечного, і компактного зберігання, експлуатації, транспортування обладнання та інструментів для ендоскопічних маніпуляцій.


Міцна конструкція ендоскопічних стойок виробництва компанії «Віола Медтехніка», стійке до перекидання шасі, надійна фіксація приладів на полицях з бортиками гарантують зручність і безпеку експлуатації цих меблів.


Використання спеціального алюмінієвого профілю для виробництва каркасу дозволяє змінювати висоту розташування полиць, залежно від потреби. Обладнання стойок блоками електричних розеток забезпечує зручне підключення апаратури до електроживлення.


Завдяки оснащенню колесами з гальмівною системою, ці стійки дають змогу легко транспортувати обладнання в межах лікувального закладу.Серед особливостей наших ендоскопічних стойок – можливість їх додаткового комплектування навісними поворотними полицями, кріпленням для балона, полицями з нержавіючої сталі, регульованим штативом, тримачами для інструментів.


Позиції модельного ряду цієї продукції від компанії «Віола» різняться між собою конфігурацією, кількістю полиць, наявністю шухляд тощо, а спільна їх риса – оптимальне поєднання якості європейського рівня з демократичною ціною.


Купити ендоскопічну стійку «Віола» в нашому інтернет-магазині – вдале рішення для комплектування як великого діагностичного центру, так і районної поліклініки.


Інструкція з підключення ендоскопічної стійки містить доступну і повну інформацію для користувачів. Інтернет-магазин «Віола Медтехніка» пропонує річну гарантію на продукцію цього розділу та її післягарантійний ремонт.


Вгору