0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Ввімкнути Фільтр
Фільтр по ціні
Від До
Товари по акції

Стійки-стелажі

Призначення цих меблів виробництва компанії «Віола Медтехніка» - систематизоване розташування і зберігання медикаментів, нестерильних інструментів, перев'язувального матеріалу, спецодягу і т. і., що дає змогу оптимізувати роботу медперсоналу а також раціонально використовувати площу приміщення.
Проста, проте водночас міцна й надійна каркасна конструкція з профільної труби з полицями з листового металу гарантує зручне впорядковане розміщення предметів медичного призначення, легкий доступ до потрібної продукції.
Вертикальна орієнтованість конструкції дозволяє використовувати стійки-стелажі для зручного зберігання значної кількості різноманітних предметів на невеликій площі.
Високоякісне покриття металевих поверхонь, виконане способом полімерно-порошкового фарбування на спеціалізованій автоматичній лінії, забезпечує антикорозійну стійкість меблів до впливу агресивних середовищ, в тому числі, до очищення та обробки дезінфектантами. Навіть встановлені в приміщеннях з перепадами температури та підвищеною вологістю, ці меблі зберігатимуть функціональну й естетичну довговічність.
Запропоновані моделі стійок відрізняються розмірами, відстанню між полицями, допустимим навантаженням на них, а спільним для них, як і для всієї продукції виробництва нашої компанії, залишається європейський рівень якості у поєднанні з демократичною ціною.
Купити стійки-стелажі «Віола Медтехніка» в нашому інтернет-магазині – завжди правильне рішення для вмеблювання сучасного медичного закладу.


Вгору