0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Ввімкнути Фільтр
Фільтр по ціні
Від До
Товари по акції

Стільці медичні

Стільці в медичних закладах – чи не найрозповсюдженіші меблі. Адже якість роботи медпрацівника, її ефективність напряму залежить від зручності робочого місця. Так само й забезпечення комфорту хворого під час медичного прийому – важлива складова лікувального процесу.

Асортимент медичних стільців власного виробництва компанії «Віола медтехніка» представлений різноманіттям виробів різних конструкцій, залежно від їхнього призначення: із спинкою й без неї, пересувні й стаціонарні, з поворотним і фіксованим сидінням, з підлокітниками й без них, лабораторні, для ін’єкцій, для рентген-кабінету, для масажу тощо. Серед переваг наших медичних стільців – міцний металевий каркас, анатомічна форма м’яких елементів, антибактеріальне покриття поверхонь, регулювання висоти системою газліфт, сучасний ергономічний дизайн.
Якість виробів, які можна купити в нашому інтернет-магазині за лояльними цінами, підтверджена сертифікатом відповідності. Завдяки ретельно розробленій конструкції, використанню сучасних матеріалів, наші медичні стільці забезпечать комфорт для як медпрацівника, так і для пацієнта, прикрасять інтер’єр медичного закладу.


Вгору