0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва
Показати
Фільтр
Ціна
грн грн
Наявність
7
8
5
6
9
11
10
Виробники
11

Шафи для підтримки стерильності

Призначені для зберігання медичного інструментарію та матеріалів (окрім пластикових), що пройшли попередню стерилізацію, з метою зниження ризику вторинної контамінації мікроорганізмами. 


Завдяки використанню спеціальних безозонових ламп, що (за умови безперервної роботи) підтримують гарантовану стерильність внутрішнього середовища, шафи забезпечують постійну готовність медичних інструментів до роботи впродовж тривалого часу (до 7 діб).


Для забезпечення високої якості та конкурентоспроможності своєї продукції, компанія «Віола Медтехніка» використовує у виробництві матеріали та комплектуючі тільки надійних перевірених постачальників. З цих міркувань, у бактерицидних шафах встановлено лампи Philips, що перевершують існуючі аналоги за надійністю, ефективністю та гарантованою довговічністю (9000 годин роботи).


Каркас із алюмінієвого профілю (покриття нанесене методом полімерно-порошкового фарбування) та металокомпозитні панелі забезпечують міцність і надійність конструкції шаф. Вставки із спеціального затемненого скла затримують ультрафіолетове випромінювання. Шафи обладнані автоматичним відключенням бактерицидних ламп під час відкриття дверцят або висування УФ-боксу. Світлорозсіювальна властивість внутрішньої поверхні шаф сприяє підвищенню дезінфікуючого ефекту.


Прийшовши на зміну морально й фізично застарілим стерильним столам з простирадлами, які зберігають інструменти й матеріали придатними до використання не більше 6 годин, бактерицидні шафи, як найпрогресивніший засіб забезпечення стерильності, дозволяють не лише впродовж тривалого часу утримувати хірургічний, стоматологічний, перев’язочний арсенал в будь-який момент готовим до застосування, а й економити енергоресурси та робочий час медперсоналу, а також допомагають уникнути надмірного зношування матеріалів внаслідок частої стерилізації.


Виготовляючи бактерицидні шафи різних моделей і розмірів (внутрішній об’єм – від 40 до 350 літрів), компанія «Віола Медтехніка» забезпечує ними великі й малі операційні, перев’язочні, оглядові, стоматологічні кабінети. І попит на цю нашу продукцію залишається підвищеним впродовж вже понад 10 років.Шафи не призначені для стерилізації та дезінфекції інструментів!Увага!
- в бактерицидних шафах протипоказано зберігати пакетовані простерилізовані інструменти;
- тривалість стерилізації після першого завантаження – не менше 30 хв.;
- якщо тривалість вилучення інструментів перевищує 5 хв., наступне вилучення – не раніше як за 30 хв.;
- періодичність повної стерилізації – 1 раз на 7 діб


Вгору