0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Шафа медична для ендоскопів ШМБ 15-Е

В наявності

Ціна:
15 812.00 грн.
Бренд: Viola
Модель: ШМБ 15-Э
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва

Шафи медичні ШМБ 15-Е призначені для підтримки стерильності бронхоскопічного та ларингоскопічного обладнання, їх встановлюють в кабінетах ендоскопії.
Підтримка стерильності шафи досягається за рахунок використання спеціальних бактерицидних безозонових ламп Philips или Osram, ультрафіолетове випромінювання яких робить стерильним повітря, в якому знаходиться обладнання. Термін служби ламп складає 9 000 годин.

Ця технологія підтримки стерильності перевірена часом та дозволяє значно заощаджувати енергоресурси, дезінфікуючи засоби та час персоналу.
Шафа ШМБ 15-Е призначена для тривалого (максимально протягом 7 діб) зберігання ендоскопічного  обладнання, що попередньо пройшло належну стерилізацію. Для гарантованої підтримки стерильності шафа повинна працювати безперервно вдень і вночі. Бактерицидна лампа, якою оснащена шафа ШМБ 15-Е, закрита екраном, тому випромінювання не завдає шкоди дорогому ендоскопічному обладнанню.
В основі шафи є каркас із алюмінієвих профілів, на яких закріплені металокомпозитні панелі. Поверхня шафи має полімерно-порошкове покриття, стійке до обробки дезінфікуючими засобами. Шафа встановлена на ніжки, що регулюються по висоті.
Дверцята шафи герметично зачиняються та надійно запобігають потраплянню мікробів у стерильну область. Вони виготовлені зі спеціального затемненого скла, яке запобігає попаданню шкідливого УФ-випромінювання на очі медичного персоналу. Шафа обладнана автоматичним відключенням бактерицидних ламп при відкриванні дверей. 
ШМБ 15-Е обладнана 4 ложементами для розміщення ендоскопів та 6 гачками для підвішування інструменту.
Нижня секція має відсік для сейфу з металевими дверцятами, що замикається на ключ.
Внизу встановлений піддон з нержавіючої сталі для збору дезінфектанта.
Електрична схема шафи включає в себе блок управління з баластним пристроєм, який забезпечує плавний старт бактерицидної лампи.
Індикаторно-керуючий пристрій виконує наступні функції: облік напрацювання годин бактерицидної лампи, індикація режимів роботи шафи, автоматичне відключення бактерицидної лампи і включення галогенової лампи для підсвічування в момент відкриття дверей.
 
Увага!
1. Після першого завантаження двері не відчиняють протягом 30 хв.
2. Для економії енергоресурсів і додаткового захисту ендоскопічного обладнання шафи  для підтримки стерильності ендоскопів працюють в такому режимі: 30 хв роботи, 2 год перерви.
3. Якщо час вилучення виробів перевищить 5 хв, то наступне вилучення здійснюється не раніше, як через 30 хв.
4. Повну перестирилізацію необхідно проводити раз у 7 діб.
 
 Технічні зарактеристики:
Знезаражуючий об'єм, л       330
Бактерицидна лампа, Вт        15 
Ширина, мм                             500 
Глибина, мм                             590
Висота, мм                               1645


Переглянуті товари

Вгору