0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Шафа медична для ендоскопів ШМБ 30-Е

В наявності

Ціна:
20 130.00 грн.
Бренд: Viola
Модель: ШМБ 30-Э
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва


Шафа медична для ендоскопів ШМБ 30-Е призначена для асептичного зберігання гнучких, попередньо простерилізованих гастродуоденофіброскопів, дихальних контурів від ШВЛ та наркозних апаратів в умовах, що виключають вторинну контамінацію мікроорганізмами.


В основі роботи шафи лежить бактерицидна дія спеціальної безозонової лампи, якою оснащена шафа. Лампа є джерелом УФ-випромінювання з довжиною хвилі 253,7 нм, що особливо згубно діє на мікроорганізми та перешкоджає їх розмноженню.


За умови безперервної роботи, безозонова лампа підтримує гарантовану стерильність внутрішнього середовища шафи та забезпечує постійну готовність ендоскопічного обладнання до застосування протягом тижня (до 7 діб). Технологія підтримки стерильності забезпечує зниження ризику  вторинної контамінації мікроорганізмами,  дозволяє заощаджувати енергоресурси, дезінфікуючі засоби та час персоналу, а також допомагає уникнути надмірного зношування обладнання внаслідок частої стерилізації. 


ШМБ 30-Е конструктивно являє собою каркас із алюмінієвих профілів, на яких закріплені металокомпозитні панелі товщиною 3 мм.  


Це односекційна шафа, дверцята двокомпонентні – верхня частина являє собою скло з УФ-захистом, нижня частина – металокомпозит. Шафа оснащена однією бактерицидною лампою потужністю 30 Вт.


Компанія Віола Медтехніка використовує безозонові лампи тільки від перевірених постачальників - Phillips, Osram або Light Tech, що характеризуються надійністю, ефективністю та довговічністю (9000 годин).


Шафа встановлена на ніжки, що регулюються по висоті. Висота ніжок достатня для проведення вологого прибирання приміщення.


Основні особливості шафи:


- міцність та надійність конструкції 

- безозонова бактерицидна лампа з високою ефективністю та довговічністю 

- спеціальний захисний екран, яким закрита бактерицидна лампа, запобігає впливу шкідливого УФ-випромінювання на дороге ендоскопічне обладнання  

- блок управління з баластним пристроєм, що забезпечує плавний старт бактерицидної лампи для продовження терміну її служби   

- індикаторно-керуючий пристрій, що виконує облік годин напрацювання бактерицидної лампи, її автоматичне відключення та вмикання галогенового підсвічування під час відкриття дверцят              шафи

- дверцята шафи, що зачиняються герметично, запобігають потраплянню мікробів у стерильну зону

- світлорозсіювальна властивість внутрішньої поверхні шафи, що сприяє підвищенню дезінфікуючого ефекту 

- спеціальне затемнене скло на дверцятах, що затримує шкідливе для очей УФ-випромінювання

- наявність лотка з нержавіючої сталі для стікання дезінфектанту

- матеріали та комплектуючі тільки від надійних перевірених постачальників


ШМБ 30-Е – універсальна модель, незамінна для оснащення кабінетів ендоскопії. Перевірена часом технологія застосування таких шаф гарантує підтримку стерильності внутрішнього середовища шафи, забезпечуючи зручність у використанні ендоскопічного обладнання та економію енергоресурсів. 

Ці шафи рекомендовані до використання в кабінетах ендоскопії діагностичних центрів, медичних, лікувально-профілактичних установ, тощо.


Шафа не призначена для стерилізації та дезінфекції ендоскопічного обладнання !


УВАГА !


1. Після першого завантаження дверцята не відчиняти протягом 30 хв.

2. Для економії енергоресурсів і додаткового захисту ендоскопічного обладнання шафи  для підтримки стерильності ендоскопів працюють в такому режимі: 30 хв. роботи, 2 год перерви.

3. Якщо час вилучення виробів перевищить 5 хв, то наступне вилучення здійснюється не раніше, як через 30 хв.

4. Повну перестерилізацію необхідно проводити раз у 7 діб


Переглянуті товари

Вгору