0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Шафа медична для ендоскопів ШМБ 30-Е

В наявності

Ціна:
17 982.80 грн.
Бренд: Viola
Модель: ШМБ 30-Э
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва

Шафи медичні ШМБ 30-Е призначені для підтримки стерильності гастрофіброскопів, дуоденофіброскопів, дихальних контурів від ШВЛ і наркозних апаратів. 

Шафи встановлюють в кабінетах ендоскопії, маніпуляційних кабінетах лікувальних установ, де проводяться ендоскопічні дослідження, а також в хірургічних відділеннях і реанімаційних. 

Підтримка стерильності досягається за рахунок використання спеціальних бактерицидних безозонових ламп Philips або Osram, ультрафіолетове випромінювання яких робить стерильним повітря, в якому знаходиться обладнання, і забезпечує його асептичне зберігання в умовах, що виключають вторинну контамінацію мікроорганізмами. Термін служби бактерицидних ламп становить 9 000 годин. 

Перевірена часом технологія підтримки стерильності дозволяє значно економити енергоресурси, дезінфікуючі засоби та час персоналу. 

Шафа ШМБ 30-Е призначена для тривалого (максимально протягом 7 діб) зберігання ендоскопічного обладнання, яке попередньо пройшло належну стерилізацію. Для гарантованої підтримки стерильності шафа повинна працювати безперервно вдень і вночі. Бактерицидна лампа, якою оснащена шафа ШМБ 30-Е, закрита екраном, тому УФ-випромінювання не завдає шкоди дорогому ендоскопічного обладнання. 

Конструктивно шафа являє собою каркас з алюмінієвих профілів, на яких закріплені металокомпозитні панелі. Полімерно-порошкове покриття металевих поверхонь запобігає корозії виробу, дозволяє проводити обробку поверхонь дезінфікуючими засобами, а також забезпечує естетичний вигляд. 

Дверцята шафи герметично закриваються, надійно запобігаючи потраплянню мікробів в стерильну область. При відкритті дверей відбувається автоматичне відключення бактерицидної лампи і включається галогенове підсвічування. Верхня секція дверей виготовлена ​​зі спеціального затемненого скла, блокуючого вплив шкідливого УФ-випромінювання на очі медичного персоналу, нижня секція виконана з металокомпозиту. 

ШМБ 30-Е обладнаний 4 ложементами для розміщення ендоскопів та 6 гачками для підвішування інструменту, внизу встановлений піддон з нержавіючої сталі для збору дезинфектанта. Шафа встановлена на ніжки, регульовані по висоті. 

Електрична схема шафи включає в себе блок управління з баластним пристроєм, що забезпечує плавний старт бактерицидної лампи. 

Індикаторно-управляючий пристрій виконує облік напрацювання годин бактерицидної лампи, індикацію режимів роботи шафи, автоматичне відключення бактерицидної лампи і включення галогенового підсвічування в момент відкриття дверей. 

Увага ! 

1. Після першого завантаження двері не відчиняють протягом 30 хв. 
2. Для економії енергоресурсів і додаткового захисту ендоскопічного обладнання шафи для підтримки стерильності ендоскопів працюють в такому режимі: 30 хв роботи, 2 год перерви. Завдяки економічному режиму роботи бактерицидна лампа служить близько 5-ти років. 
3. Якщо вилучення виробів перевищить 5 хв, то наступне вилучення здійснюється не раніше, ніж через 30 хв. 
4. Повну перестерілізацію необхідно проводити раз в 7 днів. 
  
Технічні характеристики: 

Знезаражуючий об´єм, л      570 
Бактерицидна лампа, Вт       30 
Ширина, мм                             500 
Глибина, мм                             590 
Висота, мм                               2000 


Переглянуті товари

Вгору