0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Шафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 15-1

Передзамовлення

Ціна:
15 060.00 грн.
Бренд: Viola
Модель: ШМБ 15-1
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва

Шафа медична з бактерицидною лампою ШМБ 15-1 - багатофункціональна модель, призначена для зберігання упакованих стерильних інструментів, медичних виробів та матеріалів, фармпрепаратів, медикаментів суворої звітності і т. п., а також  асептичного зберігання  медичного інструментарію та матеріалів (окрім пластикових), що попередньо пройшли дезінфекцію та стерилізацію, в умовах, що виключають вторинну контамінацію мікроорганізмами.


Конструктивно ШМБ 15-1 являє собою  каркас із алюмінієвих профілів, на яких закріплені металокомпозитні або скляні панелі. 


Шафа має три незалежні секції: 


- Верхня секція оснащена скляними боковими стінками та дверцятами, має скляну полицю,  регульовану по висоті, призначена для зберігання упакованих  простерилізованих інструментів, медичних виробів та матеріалів, документації і т. п. 


- Середня секція -це УФ-бокс для підтримки стерильності інструментарію та матеріалів, має 2 полиці з перфорованого металу з  лакофарбовим  покриттям, регульовані по висоті. В основі роботи УФ-боксу лежить бактерицидна дія спеціальної безозонової лампи, якою він оснащений. Лампа є джерелом УФ-випромінювання з довжиною хвилі 253,7 нм, що особливо згубно діє на мікроорганізми та перешкоджає їх розмноженню. За умови безперервної роботи, безозонова лампа підтримує гарантовану стерильність внутрішнього середовища УФ-боксу та забезпечує постійну готовність інструментів та матеріалів до застосування протягом тижня (до 7 діб). Технологія підтримки стерильності забезпечує зниження ризику  вторинної контамінації мікроорганізмами, дозволяє заощаджувати енергоресурси, дезінфікуючі засоби та час персоналу, а також допомагає уникнути надмірного зношування матеріалів внаслідок частої стерилізації. 


- Нижня секція – це сейф з металокомпозиту,  має одну скляну полицю, регульовану по висоті, оснащений замком з комплектом ключів. Призначений для зберігання медикаментів суворої звітності, цінних документів і т. п.


ШМБ 15-1 встановлена на ніжки з пластиковими заглушками, висота ніжок достатня для проведення вологого прибирання приміщення.


Основні особливості шафи:


- міцність та надійність конструкції 

- ергономічність та економічність

- безозонова бактерицидна лампа з високою ефективністю та довговічністю

- дверцята секції з УФ-випромінюванням, що зачиняються герметично, запобігають потраплянню мікробів у стерильну зону

- автоматичне відключення бактерицидної лампи під час відкриття дверцят УФ-секції  

- світлорозсіювальна властивість внутрішньої поверхні УФ-секції, що сприяє підвищенню дезінфікуючого ефекту 

- спеціальне затемнене скло на фасаді УФ-секції, що затримує шкідливе для очей УФ-випромінювання

- сейф з металокомпозиту, оснащений замком з комплектом ключів

- матеріали та комплектуючі тільки від надійних перевірених постачальниківШМБ 15-1 – мультифункціональна модель, основними перевагами якої є місткість, економічність та ергономічність. Незамінна для медичних приміщень з обмеженою площею. Ці шафи рекомендовані до використання в оглядових, перев'язувальних, стоматологічних та інших кабінетах медичного призначення, де необхідне зберігання медичного приладдя. УФ-секція не призначена для стерилізації та дезінфекції інструментів !


УВАГА !


- в УФ-секції протипоказано зберігати пакетовані простерилізовані інструменти

- після першого завантаження УФ-секцію не відчиняти протягом 30 хвилин

- якщо тривалість вилучення інструментів перевищує 5 хвилин, наступне вилучення проводити не раніше, як за 30 хвилин

- необхідна періодичність  стерилізації – 1 раз на 7 дібПереглянуті товари

Вгору