0
Фільтри по категоріям
Власне виробництво
Стоматологія
Загальна медицина

Шафа медична з бактерицидними лампами ШМБ 8-1

В наявності

Ціна:
10 264.40 грн.
Бренд: Viola
Модель: ШМБ 8-1
Менеджер напрямку: (050)404-43-40 Відділ власного виробництва

ШМБ 8-1 - медичні шафи, розроблені з урахуванням раціонального використання приміщення, призначені для підтримки стерильності та зберігання медичного інструментарію і матеріалів, знаходять широке застосування в стоматологічних кабінетах, операційних, перев'язувальних, оглядових і т. д. 

Підтримка стерильності досягається за рахунок використання спеціальних бактерицидних безозонових ламп Philips або Osram, ультрафіолетове випромінювання яких робить стерильним повітря, в якому знаходиться інструментарій, і забезпечує його асептичне зберігання в умовах, що виключають вторинну контамінацію мікроорганізмами. Термін служби бактерицидних ламп становить 9 000 годин. 

Перевірена часом технологія підтримки стерильності дозволяє значно економити енергоресурси, дезінфікуючі засоби та час персоналу. 

Шафа ШМБ 8-1 призначена для тривалого (максимально протягом 7 діб) зберігання медичного інструментарію і матеріалів, які попередньо пройшли належну стерилізацію. Для гарантованої підтримки стерильності шафа повинна працювати цілодобово. 

Конструктивно шафа являє собою каркас із алюмінієвих профілів, на яких закріплені металокомпозитні панелі. Полімерно-порошкове покриття металевих поверхонь запобігає корозії виробів та дозволяє проводити обробку поверхонь дезінфікуючими засобами, а також забезпечує естетичний вигляд. 

Шафа має дві незалежні секції: верхня являє собою УФ-бокс з системою карго на 1 полку для підтримки стерильності інструментарію і матеріалів, які попередньо пройшли належну стерилізацію, нижня двухдверна секція без УФ-опромінення призначена для зберігання медичних матеріалів, закривається на ключ. 

Дверцята УФ-боксу виконані зі спеціального затемненого скла, яке запобігає потраплянню шкідливого УФ-випромінювання в очі медичного персоналу. 

Шафа оснащена системою автоматичного відключення бактерицидної лампи при відкритті УФ-боксу, встановлена на ніжки, регульовані по висоті. 

Увага ! 

1. Пакетовані простерилізовані інструменти протипоказано зберігати в шафах даного виду. 
2. Після першого завантаження двері не відчиняють протягом 30 хв. 
3. Якщо час вилучення виробів перевищить 5 хв, то наступне вилучення здійснюється не раніше, як через 30 хв.  
4. Повну перестерілізацію необхідно проводити раз в 7 днів. 

Технічні характеристики: 

Знезаражуючий об'єм, л        45 
Бактерицидна лампа, Вт        8 
Ширина, мм                              500 
Глибина, мм                              600 
Висота, мм                                1020 Переглянуті товари

Вгору